Test pozitivan ili ne ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katarina2307

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Evo se dve od danes, ta druga slika slika je cudna, kot da ni pozitivno. Grem danes iskat test kaksne druge znamke 🤷🏻‍♀️☹️

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Katarina2307

    Evo se dve od danes, ta druga slika slika je cudna, kot da ni pozitivno. Grem danes iskat test kaksne druge znamke 🤷🏻‍♀️☹️


    Meni izgleda pozitivno, ali kao da je jako rana trudnoća!

    [lilypie.com]

  • Katarina2307

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nisam pametna 🤷🏻‍♀️ 
    Vidit cemo sta kaze sutra drugi test . Jer mi prije ovaj test nije pokazivao nikakve crte, sjene .. ne znam 🤷🏻‍♀️🙏🏼🍀

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Katarina2307

    Nisam pametna 🤷🏻‍♀️
    Vidit cemo sta kaze sutra drugi test . Jer mi prije ovaj test nije pokazivao nikakve crte, sjene .. ne znam 🤷🏻‍♀️🙏🏼🍀


     Ma test je pozitivan!🤗 Samo se strpi dva dana i napravi ponovno nekakav drugi test, da utvrdiš. Ali neki gdje ne moras igrati igru pogađanja.😁

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Katarina2307

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Tek sAm sad skuzila da sam gore pisala na slovenskom hahhahaa 🤪 izgleda da me vec udaraju hormoni.
    Evo slikice od sad 
    https://ibb.co/cY6shNp [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.