Teska trudnicka depresija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vana

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zoe14

    Hej, ako imaš kakav savjet kao iskusna depresivna trudnica, slušam! Borim se i ja s depresijom od prije, ali ovo su nove dubine

    slonicnelic1

    Hy Saki,ja upravo gledam ove postove i cini mi se sve to je davno pisano i onda vidim tvoj post je upravo prije par dana pisan.Ja sam upravo u trecoj trudnoci i kao i usvakoj tako i u ovoj prati me depresija ali i inace ju imam,te sam pila u obe trudnoce antidepresive,sve je uredu s djecom(pocela u 5.mj.pit),a sad evo u 6.mj. sam i sad osjecam da je vrijeme ponovno za antidepresive jer dosad je nekako islo ali mislim da nije dobro da se ovoliko patim,a to mi je i psihijatrica rekla.


    Kako preživljavš.
    Što si pila od terapije?
    Pozz cure. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.