Termini poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Evo i ja se pridruzujem ineski i miki u iscekivanju

    Nama po uzv termin 16.06. a po menstruaciji 26.06. jos se ne dogadja nista

    Sutra pregled pa cemo vidjeti ima li napretka

    [lilypie.com]

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    ineska , pikica moj sin ljencari , danas je 40+1 nista se ne događa, jucer na kontroli sve super, sutra opet ctg u Petrovoj pa cemo vidjeti!! kod vas? Sretno ……..

  • ineska2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Curke, stigla moja misica jucer ujutro 
    U petak navecer pukao vodenjak i krenuli trudovi sami, curka 3560 i 54  (uzv pogodio, doktori komplet fulali velicinu, rekli kak je sigurno prek 4 kile vec)


  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ineska


    Curke, stigla moja misica jucer ujutro 
    U petak navecer pukao vodenjak i krenuli trudovi sami, curka 3560 i 54  (uzv pogodio, doktori komplet fulali velicinu, rekli kak je sigurno prek 4 kile vec)

    Aaaa prekrasno ineskacestitam od srca…uzivaj sa svojom princezom i brzo se oporavite

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Miki ima kaj novoga? Kaj veli ctg

    [lilypie.com]

  • ineska2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala hvala, uzivamoooo!!! 

    Sretno vama dalje, nadam se da ce sto prije!!! I samo nek bude brzo i sto lakse! 


  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    ineska čestitam, sad uživajte!!! 
    pikica , bila danas 2 sata, bebac spavao i dva sata sam bila prikopcana na ctg da se probudi nesto je bio jako miran… kad se probudijo sve ok poslali me kuci, trudova i dalje nema , vodenajk ne puca , sluzni cep isto tako, a nemam pojma sta moj ljencina mali misli!!!  ima li kod tebe pomaka?

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Kod mene smeđkasti iscjedak jer me doktor malo procackao jucer u bolnici…sutra ujutro pregled u ta pa se javim kad zavrsim…

    Miki valjda ce i nasi pisulinci odlucit van prije nego nas do kraja izlude

    [lilypie.com]

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    pikica


    Kod mene smeđkasti iscjedak jer me doktor malo procackao jucer u bolnici…sutra ujutro pregled u ta pa se javim kad zavrsim…

    Miki valjda ce i nasi pisulinci odlucit van prije nego nas do kraja izlude

    nadam se da je vec vrijeme hehe , sretno na kontroli možda krene nešto poslje cepa javi

  • sara15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pozdrav, moj termin je 01.08 isto Petrova bolnica 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.