Talenti vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • denino

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Vole li crtati,naravno ponekad im dođe samima da crtaju ,ponekad mama zada što da nacrtaju ..ovih dana nestrpljivo čekaju crtež dana da vide dali je njihov crtež među njima.Nedavno smo prošli kroz fazu origamija za koju smo potrošili papira i papira,mnogo je aviona sletjelo sa našeg balkona a na kreativnim radionicama u našoj gradskoj knjižnici smo redoviti članovi.Dečki uz pomoć mame izrađuju sami čestitke za rođendane svojih prijatelja a jako bi ih veselio “Studio za animaciju” jer naravno obožavaju crtiće a  uživali bi u izradi vlastitog  za koji znam sigurno o ćemu bi bio prvi…o proljeću i konačno igri na igralištu sa prijateljima!!!

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju. 
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/neka-vase-dijete-samo-napravi-svoj-crtani-film-1257 [klokanica.24sata.hr]

    Knjigu ‘Studio za animaciju’ u izdanju Školske knjige osvojile su tinas2004, Silvia i kristina.skocajmaric.
    Čestitamo dobitnicama, a one će biti obaviještene i putem e-maila. 
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete o talentima vašeg djeteta, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar eriklara

    eriklara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo se tek sad ukljucili i vidjeli da smo propustili super nagradu za mog filmoljupca i velikog crtaca nadam  se da ce biti jos takvih super nagrada

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mojoj djevojčici je najdraže crtanje haljinica. Kaže kad naraste biti će modna dizajnerica. Voli se oblačiti u moju robu i od kojekakvih krpica napravi čuda.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.