
Meni je san snova tako hraniti djecu...Ali ajmo bit realni..1kg banana kosta 10kn,jabuke i ostalo voce..I malo badema,ljesnjaka i ostalog,...Tko si to danas moye priustit
Kao da mediji stalno otkrivaju toplu vodu..Stalno pisu o tome a ljudi jedva krpaju kraj s krajem....
Sortiraj odgovore
Najstariji