strah od poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala ti i tebi sretno drzi se bit cete dobro vjeruj

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Tia nije ti bas dobro da svasta gledas i citas..Ja sam rodila prije 6tj prvu bebicu i da bilo me strah nisam znala sta ocekivat kako to ide dal cu prepoznat trudove pa sta ako bude ovo sta ako bude ono i to me drzalo dugo i par tjedana pred kraj sam se totalno opustila i probala ne misliti o tome a imala sam “srecu” jer nas je sincek odlucio iznenaditi i ranije izac pa sam bila prije uzbudena i sokirana jer nisam ocekivala jos tri tjedna..I da nije bio bajan porod ali vjeruj mi zaboravis nekako s vremenom a da ne kazem onaj tren kad primis bebu u narucje :) opusti se draga i zelim ti puno puno srece i jos jednom nemoj gledat svasta sve se mi razlikujemo ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Tia kao da si mene opisala. Uzasan strah, a internet mi treba zabraniti 😏

    Lovely

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    da znam,definitivno prestajem sa proučavanjem,samo ću se opustiti i bit će sve dobro,ali kad je to ponekad jače pogotovo kod prve trudnoće 

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    tea čestitam na bebici,znam i imaš pravo svaka je žena drugačija i svaki porod je drugačiji,samo se netreba opterećivati i brinuti. da lovely internet bi nam trebalo zabraniti,slažem se s tobom

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hvala draga razumijem ja tebe i ja sam tako jednostavno je jace od tebe..Ali mozda ti bude na kraju ko meni pa se opustis i mozda bebolina brzo dode da ne stignes puno razmisljat :)))

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar lovely

    lovely

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    A i dalje smo na internetu 

    Lovely

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Ha ha Tia kao da sebe slusam prije 3 god
    Ja sam i citala i gledala i raspitivala se i bila u sve vecem strahu. Na kraju me nije bilo strah nisam se ni sjetila straha jer su bolovi pobili to :)
    Sad cekam drugu bebu i isto me strah iako sam to sve prosla, al znam da je neopravdan.
    Koliko god citala i gledala i pripremala se nece te pripremit na to predivno iskustvo.
    Zato radje izadji u setnju, s frendicama na cugu i uzivaj dokle god mozes

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    baš tako i dalje smo na internetu  a moja mala bi mogla i doći ranije i iznenaditi nas,imam takav osjećaj 

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Mene ubija ova vrucina neznam dali je to samo meni ili i vama ali meni je grozno inace volim ljeto ali nisam nikada mislila da cu zuditi za hladnim danima…………valjda me ta vrucina toliko umara da nemam snage misliti o porodu trenutno hehe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.