Strah od poroda 😕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bogart

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mari_jeta čestitam od srca, uživaj sa svojima malenim!❤ Beba, nadam se da si dobro i da je inducirani porod iza tebe😘Ostalima također sretno i samo hrabro, a mamama koje nas hrabre sa svojim iskustvima veliko hvala😘

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Mari_jeta čestitam 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Beba

    Hahaha,sad sam skužila svaka druga mi je “moja dr kaže” 🤦 ,od 12.tj . vodim kod nje trudnoću u bolnici i jako sam zadovoljna sa njom ,ali i ostalim dr ,nadam se da će se i na porodu iskazati . 

     Koja je to doktorica ako smijem znati? :)

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure od ❤️ !!

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Marijeta čestitke! Evo ja sam rodila 5.3. još sam u bolnici jer je na kraju bio carski,sve je Hvala Bogu dobro završilo,a šta se tiče poroda mogu reć samo da sam mislila da ću bolje podnijeti bol.
    Dr o kojoj sam ranije govorila je Gattoni.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Bogart

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Čestitam ti od srca, draga Beba! Želim ti brz oporavak💕💕

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bogart

    Čestitam ti od srca, draga Beba! Želim ti brz oporavak💕💕


    Hvala ti draga ♥️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Ja trebam rodit za tri mjeseca pa me svejedno strah 🙈 Non stop mislim kako ću ja to a i moj muz već dobio sjede od mene ☺️

    Danci23

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Vjeruj da nema nista od toga da se unaprijed zivciras kako ces. Doktori su tu da te vode, savjetujem da ne vices nego da stedis snagu i prodisavas trudove, jer to disanje stvarno pomaze i daje ti snagu da izdrzis. Slusaj doktore sto ti govore, kada tiskati kada ne i slicno, i bit ce to sve ok. Sretno!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.