Strah od poroda 😕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Da,u Puli rađam ,imam bolnicu na 10 min od kuće,muž može doć 100x na dan,a tu me već i svi znaju,jer sam bar jednom mjesečno ležala na patologiji zbog gastacijskog. Ja stvarno nemam za sad nikakve zamjerke niti na dr niti na sestre ,svi su mi ok. Ti si u Ri ? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Slučajno vidjeh ovaj post i sjetim se sebe zadnjih par dana trudnoće. Meni termin bio 22.8 a rodila 6.9 i to indukcijom tj dripom niti 1 prirodni trud. Drip je bio koma, epi mi nisu htijeli dat jer upravo to produzuje porod 2 i pol sata a beba je zbog duzine boravka u trbuhu bila bez plodne vode tako da je bio zaista jedan mučan dan, ali doktori u Pulskon rodilistu i babice su odlični i učine sve da mama bude dobro i da se podrzava i što vise joh olaksaju :) tako da zaista nema mjesta panici. To je nesto sta se mora proć,al samo da su bebice dobro, ostalo mame sve podnesu. Drzim vam fige

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Bogart

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Da, ja sam u Rijeci. Ma, normalno da ćeš tamo, i zbog blizine i svega, tim više što ih poznaješ. Hvala ami25:-) Slažem se, sve se podnese, samo da su bebice dobro. Ne treba paničariti, nego se smiriti koliko god je to moguće, i zbog bebe i zbog sebe i slušati upute doktora, babica i ostalih. 

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Kao mama koja je nedavno prvi puta rodila samo vam mogu reći nemate se čega bojati😊 ne čitajte gluposti, isključite se kad u vašoj blizini netko ima neopisivu potrebu ispričati kako je njegova žena, susjeda ili tko već imao užasan porod (fascinirao me broj ljudi koji mi je to imao potrebu pričati dok sam bila vidno pred porod) 😅 Što više pristupite tome kao nečem prirodnom i nama predodređenom, punooo ćete lakše podnijeti sve. Psiha je čudo i stvarno taj strah uvelike doprinese svemu na porodu. Ja sam trudove dobila kod kuće, nakon 17 sati sam otišla u bolnicu kad su postali puno jači, a u međuvremenu mi je ispao i sluzni čep, došla sam već 4cm otvorena i odmah sam išla u boks i u roku 4,5 sata se otvorila do kraja. Dobila sam epi koja se nije uhvatila, ali ni to nije bio kraj svijeta niti neizdrživa bol 😅Cijeli sam porod samo prodisavala trudove i mislila kako moja cura ubrzo stiže. Nisam pukla niti su me rezali, a beba je bila 3500g, tako da ne slušajte te priče da sve prvorotke popucaju. Iako dosta sam se rastegnula pa su se dogovorili da će mi staviti 2 šava da ne bi pukla poslije uslijed napora i stvarno su ta 2 šava brzinski sredili. Nije da porod ne boli, ali ta bol je stvarno trenutna i čim vam daju bebu ona pada u drugi plan. Nisam shvaćala dimenziju te rečenice kad bi mi prije netko rekao, ali sada kada sam rodila mogu samo reći da su svi imali pravo. Mi žene smo stvorene za to i sve možemo podnijeti 😇 ne bojte se! Ne guglajte horore, ne slušajte negativce, oko sebe, imajte na umu da su sve izdržale pa nema razloga da ne napravite to i vi! 
    Želim vam svima brze porode i da što prije držite svoje male štruce u naručju, a do tada uživajte u trudnoćama ❤️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Arsancres ❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Hvala vam žene na iskustvo, puno znači kada čovjek pročita tako nešto.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Sretno cure,da vam porod bude brz i sta bezbolniji❤

  • Bogart

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala svima od srca, stvarno puno znači podrška i kad netko realno opiše iskustvo.

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ja sam svoj odradila danas, bilo je tesko i dugotrajno ali sad je sve iza mene i Hvala Bogu na svijet je doslo zdravi djecak! Ostalima koje jos cekaju sretno od srca, sve se to da prezivjet!

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Cestitam Meri, grli i mazi svog malisana 😍😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.