strah od odvajanja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Mene izluđuje kad ljudi ne shvaćaju reakciju mojeg malog miša na nepoznata lica, pa čak i rodbina koju nije vidio neko vrijeme.. Nisam do sad bila bezobrazna, ali s nekima valjda ne možeš drukčije. Često su to oni koji su i sami nekad imali bebicu pa mi nije jasno kak ne mogu shvatiti?! Taman kad se smiri, krenu opet, a on opet udri u plač, pa makar i doma bili..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Sjećam se takvih reakcija, pa nikako da shvate kad je dosta, da djeca zaborave na ta lica a neka nisu uopće ni vidjela, pa kakvu bi reakciju trebao imati, odmah smiješak od uha do uha, sasvim je normalno da tako reagira, ja sam isto kuhala u sebi i smješkala se ali kad sam pukla isto sam rekla dosta je, čekajte da se prvo dijete prilagodi novoj osobi, polako, a ne da odmah svi nahrle na njega i očekuju da se odmah nasmije, ma užas, mislila sam da je to bila faza onda kad sam ja rodila, ali evo još uvijek ista priča….

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Da, da, točno te situacije. Nas sin je tek prihvatio lica bliskih ljudi-muževe i moje bliže obitelji, i ponekad mu treba i na njih prilagodba. Ali kad dođu potpuno nepoznati ljudi, unose se djetetu u lice i čekaju neku super reakciju poludila bih. Mislila sam da samo ja šizim zbog toga, ali evo, lijepo je znati da nisam izoliran slučaj iako nije super situacija.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj M nije puno plakao kao beba, ali kada bi mu se netko nepoznat unio u facu zacrvenio bi se od vristanja. A ljudi ko ljudi ne kuze ili kuze ali ne mare :-(

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tina0208


    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….

    Tako je bio i moj mali

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Tina0208


    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….

    tako i Dino, samo se ceri po cijeli dan, nekidan u zetu zabuljio se u frajera kaj je ispred kolica stajao i dobrih 15 min pogled nije maknuo sa njega, a ovom neugodno a mali se smijeeeeee hahahahaha

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    mmama


    Tina0208


    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….
    tako i Dino, samo se ceri po cijeli dan, nekidan u zetu zabuljio se u frajera kaj je ispred kolica stajao i dobrih 15 min pogled nije maknuo sa njega, a ovom neugodno a mali se smijeeeeee hahahahaha

    Hahahahaha takav je I moj.  Bitno da je u centru. Jos kad vidi nekog zica s bokovima da ga digne I seta s njim. Pa kad mu upali se smije I mazi hahaha :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    LuKi


    mmama


    Tina0208


    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….
    tako i Dino, samo se ceri po cijeli dan, nekidan u zetu zabuljio se u frajera kaj je ispred kolica stajao i dobrih 15 min pogled nije maknuo sa njega, a ovom neugodno a mali se smijeeeeee hahahahaha
    Hahahahaha takav je I moj.  Bitno da je u centru. Jos kad vidi nekog zica s bokovima da ga digne I seta s njim. Pa kad mu upali se smije I mazi hahaha :)))

    najslađi su mi sad kad su se počeli sramit, ja ga držim na rukama a neko mu se unese onak u facu kao di si beba bla, bla nešto a on se zabije u mene, i onako spušta glavicu baš kao da se srami heheheheh 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    mmama


    LuKi


    mmama


    Tina0208


    moja mala se smije svima i kod svih se voli cuvati….
    tako i Dino, samo se ceri po cijeli dan, nekidan u zetu zabuljio se u frajera kaj je ispred kolica stajao i dobrih 15 min pogled nije maknuo sa njega, a ovom neugodno a mali se smijeeeeee hahahahaha
    Hahahahaha takav je I moj.  Bitno da je u centru. Jos kad vidi nekog zica s bokovima da ga digne I seta s njim. Pa kad mu upali se smije I mazi hahaha :)))
    najslađi su mi sad kad su se počeli sramit, ja ga držim na rukama a neko mu se unese onak u facu kao di si beba bla, bla nešto a on se zabije u mene, i onako spušta glavicu baš kao da se srami heheheheh 

    Hahaha da, bas se stisne I rukice po glavi kao da se mazi …preslatko mi je to 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.