Spavacice za rodiliste/dojenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame!
    Da li imate neke preporuke za ducane u kojima mogu kupiti spavacice za rodiliste i dojenje, blizi mi se termin pa spremam torbu za rodiliste 😊
    Hvalaa!! 
    P.s da li bas nuzno moraju biti spavacice ili mogu ponijeti i pidzamu za dojenje, splitsko rodiliste je u pitanju…? 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ja isto trebam spremiti torbu,šta ćeš stavit unutra ? Stavi za bebu ćeš stavit u drugu torbu ili? Šta se tiče spavaćica meni je mama dala 2 - imaju par gumbića sprijeda,bit će ok i kratkih su rukava jer je tamo užasno toplo,mislim da ti je zgodnije imat spavaćica nego piđamu. Mislim još kupit grudnjak za dojenje,one uloške vir,papuče normalne i japanke ,one blazinice za bradavice,gaćice jednokratne- ne znam da li treba još nešto.
    Za bebu - robica,pelene,krema i vlažne - valjda je to to .Za Split ti ne znam di da kupiš spavaćica,ali budući da nakon poroda se dosta krvari i sl ne bi puno trošila na to,ako ju poslije budeš morala baciti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pa ja sam mislila ponit dvi torbe, jednu malu za u predradjaonu, u koju cu stavit melem, bocu vode, dokumente, punjac za mobitel, mobitel, mozda neke kekse, maramice… jer ne znamm koliko cu vremena provest tu, moze bit satima jer sam prvorotkinja… a u drugu cu staviti higijenske potrepstine kao wc papir, nske stvari poput sampona, gela za tusiranje, cetkice za zube, paste, ulozaka, jednokratnih gacica, blazinice za bradavice, potkusulja i grudnjak za dojenje, 1-2 spavacice, pelene, vl naramice, dudu varalicu, octenisept i sterilne gaze za pupak(za svaki slucaj iako to ni pelene kao ne bi trebalo nosit jer oni to tamo daju ali nikad se ne zna, pa da mogu i ja sama promjenit dijete…) zatim papuce i japanke za tusiranje, blazinice i intimne vl maramice, traziti cu i nesto u ljekarni za cistitit savove jer cu ih vjer imat, i sad se vise ne mogu sitit sta jos hahaha… a valjda cu negdi nac jeftinije spavacice jer to ni inace ne nosim pa mi se neda neke puste novce davat za to…

    [lilypie.com]

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    mari_jeta

    Pa ja sam mislila ponit dvi torbe, jednu malu za u predradjaonu, u koju cu stavit melem, bocu vode, dokumente, punjac za mobitel, mobitel, mozda neke kekse, maramice… jer ne znamm koliko cu vremena provest tu, moze bit satima jer sam prvorotkinja… a u drugu cu staviti higijenske potrepstine kao wc papir, nske stvari poput sampona, gela za tusiranje, cetkice za zube, paste, ulozaka, jednokratnih gacica, blazinice za bradavice, potkusulja i grudnjak za dojenje, 1-2 spavacice, pelene, vl naramice, dudu varalicu, octenisept i sterilne gaze za pupak(za svaki slucaj iako to ni pelene kao ne bi trebalo nosit jer oni to tamo daju ali nikad se ne zna, pa da mogu i ja sama promjenit dijete…) zatim papuce i japanke za tusiranje, blazinice i intimne vl maramice, traziti cu i nesto u ljekarni za cistitit savove jer cu ih vjer imat, i sad se vise ne mogu sitit sta jos hahaha… a valjda cu negdi nac jeftinije spavacice jer to ni inace ne nosim pa mi se neda neke puste novce davat za to…


    A onda ce mi muz naknadno donit stvari za obuci za izlazak meni i bebi, da se ne guzva to bzvz po torbi i ako mi jos sta slucajno bude trebalo…
    Jos ne znam da li da nabavim Dianatal gel, ne znam jel ga koja grupa tu prodaje po 3 ampule kako su bile mame u Zimskim bebama..?

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Za gel nisam pitala svoju dr uvijek zaboravim iako nekako mislim da to puno ne pomaže. Ja sam isto prvorotkinja pa niš ne znam,nekako se nadam da će krenuti samo jer ako ne onda imam inducirani u 39.tj

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Zasto inducirani?🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Zbog gastacijskog dijabetesa.
    Ma ja se nadam da će to krenut samo od sebe ranije pa ću ja lijepo kad trudovi budu na 10 min u bolnicu (tako ja maštam da bi bio idealan scenarij). 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    I ja se tome nadam, da ce sve ic samo od sebe i kako triba.. daj Boze! ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Duda se ne preporuca do 6tj starosti bebe dok se potpuno ne uspostavi dojenje, ako je bolnica prijatelj djece ne bi je trebali ni dopustiti.. kaj se tice pupka, po novome se oko njega nista ne radi nego se mjenjaju samo gazice oko batrljka, a to cam rade sestre u djecjoj sobi dok ste u bolnici, ne trebate za pupak vi nista nositi u bolnicu.. kaj se tice predradaone, uopce mozda i necete u nju, nije pod obavezno😂 ako niste zimogrozne u rodilistima je full toplo, evo ja sam npr samo japanke imala svo vrijeme, osim do wca realno iz sobe i ne izlazite… spavacica za roditi deff, a kasnije, ovisi jel cr ili vaginalni porod, po meni bolje tajice ili donji dio pidame jer drzi gacice, uloske sve skupa cvrsce na mjestu😂😂 spavacica se samo frce gore pod vrat🙄🙈 uzmite nekaj za pojest i vodu obavezno uza sebe, ako dodete u sobu u 3 ujutro, nema hrane do dorucka ujutro, a budete gladne.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Spavaćice baš za dojenje, ima ih na placu po 50kn, odličan pamuk! Gumbići sa strane za svaku ciku.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.