Snovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Drage trudnice,

    naišla sam negdje na neki tekst gdje piše da trudnice imaju poprilično živopisne snove, pa sam mislila da podijelimo neke od njih 

    Meni se dogodila vrlo čudna stvar ove noći. Sanjala sam neke užasne vampire. I probudila se za pišanje (ovo je bio prvi put da sam sretna što me pun mjehur probudio), zatim sam zaspala i sanjala neki lijepi san, pa me opet probudilo pišanje. Kada sam slijedeći put zaspala nastavila sam sanjati onaj prvi užasni san. Ujutro sam bila van sebe. Kako je moguće da sam taj prvi grozan san nastavila sanjati?! Nije mi se to još dogodilo, pa povezujem to s trudnoćom 

    Kada sanjam porod uvijek je bezbolan i ja to onako vrlo hrabro podnosim. Dapače, gotovo bez problema. A bebicu sam sanjala možda dva puta. I nisam ga uopće vidjela, nego sam samo čula da sam ga rodila i to je to 

    Veselim se dijeljenju trudničkih snova 

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Pozdrav da i ja sam čitala kako trudnice imaju životopisnije snove. Tako sam ja nedavno sanjala jedan uobičajen dan sa svojom obitelji, bila sam čak i mlađa možda srednjoškolka, kada se odjednom nebo zamračilo, bilo je nešto jezivo u zraku, vjetar je počeo puhati, jedan dio neba je postao kao vatrena kugla koja je izbacivala vatrene plamenove, a sa druge strane dolazilo je nešto sa jakim vjetrom i pravom hladnoćom, ljudi su vrištali i bježali, kako se vjetar približavao tako su neke stvari počele letjeti uokolo a onda odjednom su se pojavila dva zmaja jedan crveni vatreni, a drugi boje leda snježni i počeli se boriti, ee tu sam se probudila a baš me zanimao kraj.. haha to je samo jedan od snova, ima i još čudnijih

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Fiolina

    Fiolina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    ajme snova mojih.. noćas sanjala 3 različita..svaki put me wc probudi  neki su strašni neki lijepi.. uglavnom do jutra zaboravim većinu.. i svaku noć sanjam neke gluposti, a prije nikad nisam.. valjda trudnoća djeluje hehe 

  • Avatar tweety91

    tweety91

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Joj mene ti snovi fasciniraju :D na pocetku trudnoce su bili lijepi snovi, a sad sve neke cudne nocne more. Mm me redovito mora buditi da me trgne iz sna. Prvi put sam ga prepala jer je mislio da me nekaj boli, al sad zna kaj se dogada pa me odmah budi :)

    [lilypie.com]

    [/u [daisypath.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Bome i ja sve cesce sanjam gluposti, toliko su glupi snovi da ih nije vrijedno spominjat, zasad je samo jedan imao veze s trudnocom, i bio je grozan.

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Pepita2109, pa ti bi mogla posuditi neke ideje za neku fantasy knjigu 

    Vidim da onda doista imamo slične snove  Svašta se tu nađe 

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage trudnice,
    možete pročitati članak:
    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/snovi-u-trudnoci-strasni-seksualni-i-zivopisni-2876 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    S obzirom da je prva beba i sva sam u strahu odlučila sam da će naš seksualni život na čekanje na nesreću mog muža 
    Iako mi seks uopće ne fali niti razmišljam o njemu uredno ga sanjam, sanjala sam i prije ponekad ali nikada orgazam, sada da i toliko su stvarni i snažni da mi možda zbog toga ništa ni ne fali, ha ha jadan moj muž

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Dancccci

    Dancccci

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ja još nisam sanjala ništa lijepo…samo neke noćne more! I svaki put kada se probudim, nastavim sanjati tamo gdje sam stala. Probudim se umornija nego što sam bila kada sam legla 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Sova bilo kome kad prepričam san mi kažu da si zapišem hahah a nisam nešto od volje sada o tome, jer samo o bebici mislim sve više kako trudnoća napreduje,ali snovi su ajme meni hahha svašta se nađe 

    visnjass ja do sad u T nisam mislim nijednom sanjala ništa seksualno hahah, ali to je vjerovatno zato jer mi ne fali u stvarnosti 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.