Smeđi iscjedak, test pozitivan na ultrazvuku se ne vidi ništa

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Zadnja menstruacija 15.04 kasni 10 dana. Radila test pozitivan, odem ginekologu sva nestrpljiva ono nista se ne vidi, naruce me za 14 dana. Međutim u međuvremenu smeđi iscjedak mi krene blago uz sukrvicu, prepadnuta sva naravno odem opet on ne pristane na pregled kaze vjerovatno zakasnila menga. Ja razocarana odem drugom gin. i on me pregleda i nista se ne vidi kaze cak nije nu zadebljalo to sta vec treba da zadeblja. Dodjem kuci uradim test opet ||. Endometrij 11mm.Zbunjena sam totalno, iscjedak mi pomalo curka a ja se bojim od cega. Jer iskustva mojih su ta da nisu imale nikakav iscjedak, čitam ovdje sve al nista sa mojim slučajem da uporedim, unaprijed hvala.

    Mulija

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Emir Sivro

    Pozdrav. Zadnja menstruacija 15.04 kasni 10 dana. Radila test pozitivan, odem ginekologu sva nestrpljiva ono nista se ne vidi, naruce me za 14 dana. Međutim u međuvremenu smeđi iscjedak mi krene blago uz sukrvicu, prepadnuta sva naravno odem opet on ne pristane na pregled kaze vjerovatno zakasnila menga. Ja razocarana odem drugom gin. i on me pregleda i nista se ne vidi kaze cak nije nu zadebljalo to sta vec treba da zadeblja. Dodjem kuci uradim test opet ||. Endometrij 11mm.Zbunjena sam totalno, iscjedak mi pomalo curka a ja se bojim od cega. Jer iskustva mojih su ta da nisu imale nikakav iscjedak, čitam ovdje sve al nista sa mojim slučajem da uporedim, unaprijed hvala.


    Može biti da je riječ o biokemijskoj,moguće da će to smeđe i sukrvica prijeći u menstruaciju,to je dosta čest slučaj…vidi šta će biti kroz dan,dva..

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    U prethodnoj trudnoći desilo mi se slicno…u 5 tt nije se nista vidjelo na uzv…pratili smo betu koja je pocela padati i kroz par dana sam skroz prokrvarila,bila biokemijska trudnoca….ali uvijek moze biti da je i o kasnijoj ovulaciji rijec?koristis li duphaston ili utrogestan zbog krvarenja?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nista ne koristim,nisu mi dali ni jedan ni drugi ginekolog nista kao da im je ti sve uredu,a ja se bojim imala sam grčeve blage i bol u leđima, grudi bas osjetljive, inace znam sebe kad je menzes tu umirem od bolova i krene odma normalno, jeste da je poremeceno traje neki 7 dana i uvijek razmak varira 20,23 nekaad i manje dana..Prva mi je trudnoca bas se bojim jer nam je dugo trebalo da uspijemo. Sutra nalaze vadim da li ce oni sta pokazat? 

    Mulija

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Najbolje pratiti betu svaka 2 dana…
    Tek kad je ona iznad 1000 se moze nesto vidjeti na uzv…i sama te mogu razumijeti 3 .g nam je trebalo da uopce ostanem trudna pa su mi se zaredali 1 spontani i 2 biokemijske trudnoce….i evo sad sam opet trudna i molim Boga da sve bude ok🙏❤…
    Ako ovaj put i ne uspije ne gubi nadu…obavite si pretrage kako bi otklonili potencijalne uzroke…preporucam obradu trombofilije….
    A opet mozda je samo kasnija O u pitanju..  pa je time i trudnoca manja…
    Sretno u svakom slucaju.Javi nam kako se odvija situacija.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    To je bas bolno iskustvo, radujes se toliko i onda te košta to, valjda tako Bog odredi i nista pored toga ne moze drugo. Sutra cu nalaze povadit,javim sta bude sa njima, pa cu vidjet sta ce se dalje desavat, u svakom slučaju javim sve kako ce proći, a tebi želim uspjesnu trudnocu ovog puta. 

    Mulija

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Emir Sivro

    To je bas bolno iskustvo, radujes se toliko i onda te košta to, valjda tako Bog odredi i nista pored toga ne moze drugo. Sutra cu nalaze povadit,javim sta bude sa njima, pa cu vidjet sta ce se dalje desavat, u svakom slučaju javim sve kako ce proći, a tebi želim uspjesnu trudnocu ovog puta.


    Da,bolno je…al ocito sve ima svoje razloge…
    Sretno!😊Hvala ti.🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Da,ocito. Hvala i tebi ❤

    Mulija

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Meni se to desilo u prvoj trudnoci,na kraju je dijagnoza bila blighted ovum(prazan mesak),beta ce ti najbolje pokazati da li je sve u redu.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Mulii

    Mulii

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dala mi je uputnice za nalaze da vadim al se dugo ceka pa moram bit strpljiva. Kaze moja doktorica kad je očitavala nalaz ginekologa da se siri nesto kao pred menstruaciju, ja joj kažem da imam iscjedak blag da li je to menzes il ne, ne znam. Kaze da sacekam jos i da onda odem jer je prerano da bi se sta vidjelo, sad cu cekat sta bude da bude. Nova panika je bol u desnom bubregu ne znam da li je bubreg u pitanju il sta ali me boli par dana blago evo danas ne mogu ostat..

    Mulija

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.