𝑰𝒏𝒐𝒗𝒐

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • VaΕΎna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopuőteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nikolina1707

    Nikolina1707

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    π‘ͺ𝒂𝒐 π’›π’†π’π’Šπ’„π’†,𝒏𝒐𝒗𝒂 π’”π’‚π’Ž 𝒐𝒗𝒅𝒋𝒆 β€¦π’ˆπ’Šπ’π’†π’Œπ’π’π’π’ˆπ’Šπ’„π’‚ π’Žπ’Š 𝒋𝒆 π’‘π’“π’†π’‘π’π’“π’–π’„π’Šπ’π’‚ 𝒕𝒂𝒃𝒍𝒆𝒕𝒆 𝑰𝒏𝒐𝒗𝒐 π’Œπ’π’‹π’† π’•π’“π’†π’ƒπ’‚π’Ž π’Œπ’π’“π’Šπ’”π’•π’Šπ’• π’”π’‚π’Žπ’ 3π’Žπ’‹ 𝒅𝒂 π’π’‚π’Œπ’”π’† π’π’”π’•π’‚π’π’†π’Ž 𝒕𝒓𝒖𝒅𝒏𝒂 ,𝒑𝒂 π’Žπ’† 𝒔𝒂𝒅 π’›π’‚π’π’Šπ’Žπ’‚ 𝒋𝒆𝒍 π’Œπ’π’‹π’‚ 𝒐𝒅 𝒗𝒂𝒔 π’Šπ’‰ π’‘π’Šπ’π’‚ π’Š 𝒋𝒆𝒔𝒖 π’π’Š π’Šπ’”π’•π’‚ π’‘π’π’Žπ’π’ˆπ’π’†?

    π‘©π’–π’ˆπ’‚π’“π’Šπ’π’π’—π’Šπ’„

  • Avatar Nikolina1707

    Nikolina1707

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ne,ne pijem folnu kiselinu samo te tablete jer vec duze vrijeme zelimo ja i suprug bebicu a nikako a i uz to imam problema sa polucistickim jajnicima i stitnjacom.

    π‘©π’–π’ˆπ’‚π’“π’Šπ’π’π’—π’Šπ’„

  • Avatar Nikolina1707

    Nikolina1707

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Da li se mozda folna kiselina moze kupit na slobodno ili bas mora ginekoligica mi ju dat na recept ,napisala sam i u grupi medutim mi nitko nista ne odgovara

    π‘©π’–π’ˆπ’‚π’“π’Šπ’π’π’—π’Šπ’„

  • Avatar tost

    tost

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nikolina1707

    π‘ͺ𝒂𝒐 π’›π’†π’π’Šπ’„π’†,𝒏𝒐𝒗𝒂 π’”π’‚π’Ž 𝒐𝒗𝒅𝒋𝒆 β€¦π’ˆπ’Šπ’π’†π’Œπ’π’π’π’ˆπ’Šπ’„π’‚ π’Žπ’Š 𝒋𝒆 π’‘π’“π’†π’‘π’π’“π’–π’„π’Šπ’π’‚ 𝒕𝒂𝒃𝒍𝒆𝒕𝒆 𝑰𝒏𝒐𝒗𝒐 π’Œπ’π’‹π’† π’•π’“π’†π’ƒπ’‚π’Ž π’Œπ’π’“π’Šπ’”π’•π’Šπ’• π’”π’‚π’Žπ’ 3π’Žπ’‹ 𝒅𝒂 π’π’‚π’Œπ’”π’† π’π’”π’•π’‚π’π’†π’Ž 𝒕𝒓𝒖𝒅𝒏𝒂 ,𝒑𝒂 π’Žπ’† 𝒔𝒂𝒅 π’›π’‚π’π’Šπ’Žπ’‚ 𝒋𝒆𝒍 π’Œπ’π’‹π’‚ 𝒐𝒅 𝒗𝒂𝒔 π’Šπ’‰ π’‘π’Šπ’π’‚ π’Š 𝒋𝒆𝒔𝒖 π’π’Š π’Šπ’”π’•π’‚ π’‘π’π’Žπ’π’ˆπ’π’†?


    Ej bok, ja pijem INOVO tablete. TakoΔ‘er imam policisticne jajnike. Preporučila mi je ginekologica koja je stvarno izvrsna privatno, a takoΔ‘er je to potvrdio i moj ginekolog.. tako da pijem to uz kombinaciju folne..pa cemo vidjeti πŸ˜‡

    20.01.2021.- ☹️ 8 tjedan

Komentiraj, znaΕ‘ da ΕΎeliΕ‘!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaő korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.