simptomi:granica trudnoce i menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anonimno22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U novembru sam imala odnos sa zastitom i kada sam dosla kuci na vešu se osjetila sperma, pretpostavila sam da je pukao kondom i decko mi je odmah otisao kupiti kontraceptivne tablete, popila sam ih u roku od pola sata nakon odnosa. Radila sam nakon toga 3 testa i sva 3 su bila negativna, nisam dobila cijeli mjesec Decembar, a sva 3 testa negativna. Mozete li mi pomoci sta da radim, pretpostavljam da kasni od kontraceptivne tablete ali u uputstvu pise da moze kasniti od tablete 7 dana, a ja nisam cijeli mjesec dobila. Sta da radim, ako moze pomoc????

  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    zdrav svima,
    za sve koje ste prosle i prolazite trudnocu, imam pitanje.
    Jeli itko ikad imao zelucane probleme,ne mislim na mucninu i povracanje,nego doslovno gastritis-stezanje i bol u zelucu, kao rani simptom trudnoce?
    Nadam se da ce mi menga izostati za 6 dana, a unazad 4 dana su se odjednom nicim izazvani javili jaki ostri bolovi u zelucu (uz umor i zivcanost) pa sam mozda pomislila da je to jedan od neobicnih simptoma?
    Dakle nisam nista krivo i neobicno pojela, nisam pod stresom, nisam nikad imala problema sa zelucem i sad odjednom to 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.