simptomi:granica trudnoce i menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Isti taj simptom imam i ja. Sta ke na kraju bilo? 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Potpuno je bezveze da na osnovu takvih simptoma nagadjate da li ste trudne ili ne.Dok ne uradite test ili betu ne mozete znati da li je u pitanju trudnoca ili nesto drugo.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Lina1975

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nova sam ovde imam troje dece i 42god.Menstruacija mi je redovna godinama, trebala sam dobiti 22.maja,tada sam imala uobičajene grčeve i bolove u grudima, grudi me ne bole više ali grčeve kao da trebam dobiti još su tu, juče sam imala kap roze krvi a danas malo braon boje samo kad se obrisem,nije mi muka samo čudan ukus u ustima ispod jezika,molim za savet

  • zczcbilsen25

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz 
    Bas me zanima jel bila trudnoca u pitanju

  • zczcbilsen25

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav jeli bila trudnoca u pitanju ili ne

  • Avatar Nuna5

    Nuna5

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Baš je bezveze kada ovako pišete pitanja, a poslije ne napišete kako se završilo. Uvijek će biti onih koji se nađu u vašoj ili sličnoj situaciji, pa tragaju za odgovorom.

    Zagrljaj djeteta je zagrljaj svijeta 🤗.

  • Ella123@

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Molim vas da neko pomogne ako je bio u slicnoj situaciji.
    Ovulacija kalendarski je trebala biti 19.02. Od tada tri dana partner i ja smo imali nezasticen odnos. Ubrzo nakon toga sam pocela osjecati lagane bolove u donjem dijelu trbuha.
    Osmi dan od ovulacije sam dva dana za redom imala na rublju nesto nalik smedjem iscjetku ali samo u tragovima na vesu.
    Grudi me inace bole pred svaku menstruaciju ali sada to ne osjetim tako intenzivno, bol je tu ali na momente osjetim peckanje, ponekad nekakvu bol koja kao da dolazi negdje iz dubine i zavrsava se u bradavicama. Testove sam radila one sto pokazuju trudnocu i do 6 dana prije ocekivane menstruacije i svi su negativni. 
    U ustima imam vec danima okus metala, kad jedem ne osjetim ali dok ne jedem je kao da u ustima imam ekser.
    Pocela sam da pijem folnu kiselinu i neke vitamine da nije mozda to uzrok okusa u ustima?
    Ocekivana menstruacija bi trebala biti 05.03.
    Ciklusi su mi redovni 26 dana.
    Napuhana sam, donji dio trbuha kao da cu svako malo dobiti, ledja me bole…
    Ima li neko slicno iskustvo a da je na kraju ipak zavrsilo trudnocom?
    Izludila sam samu sebe vec…
    Sta mi je ciniti?

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Ella, ne mozes nista nego pricekati barem dan prije ocekivane menstruacije pa ponoviti test..kupi neki malo bolji, Clearblue je npr.sasvim ok a kosta 35 kn. 
    Mozda si prerano napravila testove pa su zato negativni.
    Sretno i javi nam ishod🍀

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu


    Pozdrav drage dame!

    Imam mali kratki pitanjac, ako se to može tako reći.. Naime, menstruacije su mi zadnjih pet godina svakakve, od najkraćeg ciklusa koji je bio tek 18 dana do najdužeg koji je jednom bio čak 40 dana.. Aplikacija je uvela da mi je prosjek nekih 29 dana (bez nje se nikako ne bih snašla sama). Menstruacije su mi isto tako osjećajno bile svakakve, bolne, obilne, rijetko kada ali i oskudne, bol u križima, kukovima, ma svašta se tu odvijalo.. E sada ona stvar koja mi se mota glavom. Zadnju menstruaciju sam imala 11.02. , i nekim izračunom zgodne prijateljice aplikacije, trebala sam ovaj puta dobiti 10.03. , no ni danas (14.03.) je još uvijek nema.. Između u tome razdoblju smo momak i ja imali odnose 2-4 puta, od kojih je jedan bio i prekinuti snošaj, znam da je to vrlo neozbiljno ako je trudnoća neželjena stvar, ali ju mi ne smatramo problemom i ako i dođe do nje, makar slučajno, bili bi smo presretni! Radila sam Clearblue digitalni test koji ispiše “trudna ili ne” 12.03., tj. na treći dan očekivane menstruacije no pokazalo se da je negativan. Jedno tjedan dana prije menstruacije pa sve do danas me muče koje kakvi problemčići, od glavobolja, nadutosti, zatvora, plakanja radi baš ničega, preskakanja srca, iscjetka (no s njim i inače imam problema) žučkaste boje i laganih grčeva malo i jednom pa zatim drugom jajniku (skoro pa neprimjetnih).. Danas nakon što sam ustala u trbuhu osjetila dobro znan grč nagovještenja da ću nakon (da izvinete) kakanja i procuriti, kako to inače biva, no od nje i dalje ni m! Ii sada, eto me tu.. Htjela sam samo priupitati je li itko imao išta slično, jesam li možda test radila prerano ili je on bio točan i da će ona svaki čas?

    Unaprijed vam hvala na odvojenom vremenu,
    Lijep pozdrav


  • Anna231218

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima…nova sam ovdije i imam pitanje
    Rodila sam 15.06.2020. i prvu menstruaciju sam dobila 4.10 i onda 1.11 i otada mi kasni a nemam nikakve simptome trudnoće i napravila sam test i bio je negativan a stime da sam dojila do prije 2 tjedna jer mi je ponestalo mlijeka pa me zanima vaše misljenje☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.