Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2868

    Prijavi adminu

    melas

    Ja sam danas bila kod ginica, još je rano da se ista vidi jer je 5+3 ali mi je ovulacija bila kasno negdje 19-20 dc. Beta je 146 i doktor je rekao da je to ok. Nadam se da ce za 7 dana sve doći na svoje mjesto 😇😊


    Čestitam super 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    melas

    Ja sam danas bila kod ginica, još je rano da se ista vidi jer je 5+3 ali mi je ovulacija bila kasno negdje 19-20 dc. Beta je 146 i doktor je rekao da je to ok. Nadam se da ce za 7 dana sve doći na svoje mjesto 😇😊


    Cestitam ti..i nek sve uredno bude i sretno dalje 💝

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Jel itko vidi ovdje gestacijsku vrecicu zapravo on je rekao da se nadzire? https://ibb.co/Z2qHYvp [ibb.co]

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Divia

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Isprike na upadanju, nova sam ovdje i trenutno u poluludilu pa ako ima netko tko može pomoći…
    Ukratko, mame i buduće mame, zanima me koliko vas je ostalo trudno “slučajno”, uz metodu prekinutog snošaja?

    Partner i ja planiramo i želimo bebu, no trudnoća je bila planirana tek kroz koji mjesec. Ovaj mjesec smo imali odnos uz prekinuti snošaj taman u vrijeme plodnih dana i osjetila sam ovulaciju odmah iduće jutro. 
    Ono što me buni jest da mi ciklus izgleda nešto drugačije nego uobičajeno (ili sam sve umislila). Trenutno mi je 26 DC, i jučer (10. dan od ovulacije) sam osjećala nešto nalik predmenstrualnim grčevima, ali čudniji osjećaj. Slabiji intenzitet i bol tupa u trbuhu/jajnicima, ali skroz nalik kao da ću dobiti. Ciklusi su mi inače 28-32 dana stoga mi se čini malo prerano za mentruaciju. “Bolovi” ili “grčevi” su se nastavili i danas, ali nisu konstantni, tu i tamo se jave, nešto nalik grčevima ili u nekoliko navrata probadanje malo u predjelu desnog jajnika, pa malo povremeno u lijevom. Uz to, imam neki pojačani iscjedak vidljiv nakon brisanja, jučer smećkaste boje, danas nešto nalik sluzi smećkasto, jedva primjetno roskaste boje. Je li moguće da se radi o implantaciji ili sam luda? Ono što mi je još bilo skroz neuobičajeno jest gusti bijeli iscjedak koji se pojavio nekoliko dana nakon ovulacije, a inače ga uvijek imam samo isključivo neposredno prije ovulacije.

    Ne želim se prerano veseliti mogućem +, pa me zanima, koliko vas je ostalo trudno od samo prekinutog snošaja, kolike su šanse za to?

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Divia

    Pozdrav svima!

    Isprike na upadanju, nova sam ovdje i trenutno u poluludilu pa ako ima netko tko može pomoći…
    Ukratko, mame i buduće mame, zanima me koliko vas je ostalo trudno “slučajno”, uz metodu prekinutog snošaja?

    Partner i ja planiramo i želimo bebu, no trudnoća je bila planirana tek kroz koji mjesec. Ovaj mjesec smo imali odnos uz prekinuti snošaj taman u vrijeme plodnih dana i osjetila sam ovulaciju odmah iduće jutro.
    Ono što me buni jest da mi ciklus izgleda nešto drugačije nego uobičajeno (ili sam sve umislila). Trenutno mi je 26 DC, i jučer (10. dan od ovulacije) sam osjećala nešto nalik predmenstrualnim grčevima, ali čudniji osjećaj. Slabiji intenzitet i bol tupa u trbuhu/jajnicima, ali skroz nalik kao da ću dobiti. Ciklusi su mi inače 28-32 dana stoga mi se čini malo prerano za mentruaciju. “Bolovi” ili “grčevi” su se nastavili i danas, ali nisu konstantni, tu i tamo se jave, nešto nalik grčevima ili u nekoliko navrata probadanje malo u predjelu desnog jajnika, pa malo povremeno u lijevom. Uz to, imam neki pojačani iscjedak vidljiv nakon brisanja, jučer smećkaste boje, danas nešto nalik sluzi smećkasto, jedva primjetno roskaste boje. Je li moguće da se radi o implantaciji ili sam luda? Ono što mi je još bilo skroz neuobičajeno jest gusti bijeli iscjedak koji se pojavio nekoliko dana nakon ovulacije, a inače ga uvijek imam samo isključivo neposredno prije ovulacije.

    Ne želim se prerano veseliti mogućem +, pa me zanima, koliko vas je ostalo trudno od samo prekinutog snošaja, kolike su šanse za to?


    Moguće itekako, moja trudnoca je tako bila i 10 testova sam uradila jer smo se kao “pazili”. Na kraju mi doktorica kaže da se pola beba rodi iz tog pazenja 😂😂 
    Nažalost kod mene završilo missedom zbog trombofilije, a vi svakako po izostanku m uradite test I sretnoooo 

  • Divia

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    hvalaa, imam osjećaj da ću izluditi od čekanja još tjedan dana.  Ma znam da je teoretski moguće ali mi se to čini toliko nevjerojatno pa si sve mislim da nemoguće  

  • likbratz

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    8 dpo piskila sam danas jedno 10x svakih sat vr bukvalno,i osjecaj u stomaku kao da cu svaki cas dobit. Ni od ovog mjeseca nista sigurno ali bitno je da sam ja procitala 101 forum na netu :)

  • taki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao zenske, nova sam ovde, kasni mi menstruacija 1 dan 🥺 nemam bolne grudi niti stomak da me boli inace menstruacije su mi rednove u dan, imala sam nekih 2 dana male vrtoglavice i mucinu, cesce idem u toalet nego inace, mislim da je jos rano za test ali sam previse nestrpljiva i podelila bi to ovde sa vama i cula neko vase misljenje i iskustvo, hvala unapred ❤️❤️ 

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    taki

    Cao zenske, nova sam ovde, kasni mi menstruacija 1 dan 🥺 nemam bolne grudi niti stomak da me boli inace menstruacije su mi rednove u dan, imala sam nekih 2 dana male vrtoglavice i mucinu, cesce idem u toalet nego inace, mislim da je jos rano za test ali sam previse nestrpljiva i podelila bi to ovde sa vama i cula neko vase misljenje i iskustvo, hvala unapred ❤️❤️


    Pozz
    Nije rano 
    Pokazat ce trudnocu ako str trudna
    Ja sam svoj radila dva dana prije ocekivane m i bio je pozitivan

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • BlackRose

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    taki

    Cao zenske, nova sam ovde, kasni mi menstruacija 1 dan 🥺 nemam bolne grudi niti stomak da me boli inace menstruacije su mi rednove u dan, imala sam nekih 2 dana male vrtoglavice i mucinu, cesce idem u toalet nego inace, mislim da je jos rano za test ali sam previse nestrpljiva i podelila bi to ovde sa vama i cula neko vase misljenje i iskustvo, hvala unapred ❤️❤️


    Nije prerano. Napravite test, najbolje s prvim jutarnjim urinom 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.