Simptomi rane trudnoce

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kikica1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage moje, pomagajte… 😍 

    Zadnja menstruacija mi je bila 6.03.. imali smo posle menge ne zasticene odnose. 
    Vec nekih 7 dana ja osecam probadanje u stomaku, grceve u materici, vaginalni sekret pojacan, bradavice osetljive, mucnina ponekad, jednom samo povracala. I da, zeludac zna ponekad da mi se naduva i boli ali nista strasno. Radila sam test, ali negativan. Mislite da je jos rano ili je samo pms??😕 

    Ps. Ciklus mi je neredovan, tako da teško mogu da izracunam ovulaciju😑

  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Probaj opet napraviti test, mozda si ga prerano radila

    Ja sam npr. Imala lagane bolove od ovulacije, jela mi se cudna hrana, tipa kukuruz, a tek 6 mj…. Tjedan dana prije ocekivane menstruacije bolovi kao da cu dobiti, ali nikako..  Prvi test negativan, nakon par dana test pokaze i plus i minus, zatim nakon dva dana test pozituvan… Valjda beta dok poraste… 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.