Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Joj grozno sto ste razdvojene ali tako je bolje za sada. U petak se vi mazite i bit ce sve super. Ja sam trebala 15.12 na kontrolu pa 17.12 ici na skidanje. No dr je rekla da cemo odgoditi. Iako meni izolacija prestanje 13.12. Jedino mi je rekla ako bi me bolilo nesto ili dobila trudove da javim prvo na odjel da se stignu obuci i dočekati me. Meni je samo bitno da izdrzimo dok se ja malo neoporavim jer sam strasno iscrpljena. 
    Ti si sad na odjelu sama u sobi? Jesi jos pozitivna?
    I jesi smjela setat dok si radala? Ja se samo bojim da me nece staviti u lezeci polozaj i da nece dati da ustanem.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • DadaPavlov

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    I od mene sve cestitke! Neka vam je sa srecom!
    Nadam se da ce vas ta corona sto brze proci i da ce te biti ok.

    Ja sam i dalje u bolnici, danas mi je Doktorica rekla da me nece pustati sve dok se ne porodim jer misle da kad krene porodjaj to ce biti mnogo brzo sve. Termin mi je 3.3. tako da ne znam kako cu jos toliko s tim da sam vec 10 sedmica u bolnici. Ne samo da je dosadilo nego imam sad vec ozbiljne probleme s misicima. Ali opet, znam zasto i sve samo da bude ova princezica dobro!

  • Tmusic

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Joj grozno sto ste razdvojene ali tako je bolje za sada. U petak se vi mazite i bit ce sve super. Ja sam trebala 15.12 na kontrolu pa 17.12 ici na skidanje. No dr je rekla da cemo odgoditi. Iako meni izolacija prestanje 13.12. Jedino mi je rekla ako bi me bolilo nesto ili dobila trudove da javim prvo na odjel da se stignu obuci i dočekati me. Meni je samo bitno da izdrzimo dok se ja malo neoporavim jer sam strasno iscrpljena.
    Ti si sad na odjelu sama u sobi? Jesi jos pozitivna?
    I jesi smjela setat dok si radala? Ja se samo bojim da me nece staviti u lezeci polozaj i da nece dati da ustanem.


    Ma ja nisam imala vremena setati. Lezala sam ba stolu manje od sat i pol.. Stvarno je bilo brzo, ali kazem i jaako bolno.. Najbolnije dosad.. Ali neka je to iza mene.. Da, moraju se obuci, kao svemirci izgledaju.. Nisam sama u sobi, bile smo nas tri, jedna je otisla kuci neki dan, jedna danas, a veceras mi kazu dolazi u sobu nova cimerica, ide na inducirani pa ce prvo biti ovdje u sobi da joj stave gel pa dok ne krene nesto.. Onda se naravno kad rodi vraca ovdje jer je pozitivna a beba ide na rodiliste.. Meni je danas 9.dan, jos sutra i izlazim iz izolacije, u petak sam slobodna, naravno, ako ostane ovako da nemam simptome, i moja mrvica i ja idemo kuci. Sretno ti, cuvaj se, miruj sad, cuvaj snagu, trebat ce ti.. I javi obavezno novosti..

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Curke da vam javim. Rodila sam danas jer sam dobila kolestazu, enizimi jetre se povecali sa 10 na 1000c beba je 2700 i 47cm…u inkubatoru je na promatranju ali je dobar i dr su zadovoljni. Samo mi je tesko sto ne mogu do njega.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • DadaPavlov

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cestitam Senoritakova, neka je sa srecom.
    Bitno je da ste i ti i beba dobro, a ostalo ce brzo proci! U kojoj nedelji si se porodila? Sta kazu kad smijes kod bebe ili on kod tebe?

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Rodila sam sa 36+4. Nesmijem kod njega jer sam u izolaciji…kad sve prođe  onda cu smjeti kod njega na pedijatriju. Sad cekam i potičem mlijeko

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Tmusic

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Rodila sam sa 36+4. Nesmijem kod njega jer sam u izolaciji…kad sve prođe onda cu smjeti kod njega na pedijatriju. Sad cekam i potičem mlijeko


    Hej, cestitam.. Kako je proslo? Kako su druge cure uz sobe? Jesu one i bebaci ok? Jesi ti dobro? S bebom sve ok? 

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Carski je prosao ok, nakon 3 sata vraćena sam u sobu. Beba je 2700 i 47. Na promatranju. Mene samo muči jer mi mlijeko nije nadošlo još. 
    Cura do mog kreveta što je gel dobila je na kraju završila na hitnom carskom, beba se nije spustila u zdjelicu. Isto je na pedijatriji do čet, a ona je pištena kući. Cura do tvog kreveta je isto otišla kući, a mali će u sub ili pon. Ružno je kad ne možes do svog djeteta. Jedva sam užicala sliku. Kako ste vi? Kako ste se snašli?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Tmusic

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Carski je prosao ok, nakon 3 sata vraćena sam u sobu. Beba je 2700 i 47. Na promatranju. Mene samo muči jer mi mlijeko nije nadošlo još.
    Cura do mog kreveta što je gel dobila je na kraju završila na hitnom carskom, beba se nije spustila u zdjelicu. Isto je na pedijatriji do čet, a ona je pištena kući. Cura do tvog kreveta je isto otišla kući, a mali će u sub ili pon. Ružno je kad ne možes do svog djeteta. Jedva sam užicala sliku. Kako ste vi? Kako ste se snašli?


    Ajme, jadne.. Da, uzasno je to, ja sam isto jedva  nekad mogla sliku uzicati.. Mi smo kod kuce hvala Bogu super.. Ona sisa, super jede, danas je bila patronazna i vagala ju, izasla je u petak iz bolnice s 2600, a sad ima 2920 g.. Raste na ocigled.. A ja ju vec malo razmazila, skuzila je da ne zelim da place pa ju odmah uzmem i mazim pa koristi svaku priliku da ju nosim.. Zelim ti sve naj, da sto prije idete i vi kuci.. Jel znas kad cete ici? Mlijeko ce ti doci, nemoj samo odustati.. Jos si u bolnici? 

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Mene zele u petak otpustiti. Ako mi nadode mlijeko ostala bi u bolnici dok je i on. Kad je tebi nadošlo mlijeko? Ja se masiram i pokušavam
    Izdojiti ali par kapi ide samo.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.