Serklaža + ureaplazma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Ivak i Dada kako sve vi? Kakva je kod vas situacija?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • DadaPavlov

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cao Senoritakova, kod nas situacija nepromjenljiva. Prosle sedmice sam imala tokom cijeli noci i prije podne bolove slicne menstrualnim bolovima. Preventivno su mi upalili tokolizu na 48 sati, sto je ovdje obicaj. Duze se samo u bas kriticnim situacijama daje. Kako su mi prikljucili tako su nestali bolovi i sko na ctgu nije bila ni jedna kontrakcija. Uglavnom je nakon tih 48 sati sve bilo opet ok. Nalazi su ok, brisevi su radjenu opet, sad cekamo rezultate. U srijedu je 28 sedmica, sto znaci da smo izdrzale 10 sedmica vec, jos toliko i pobijedili smo 🙌

    Nadam se da ste i vi svi dobro!

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Nejavlja nam se Tmusic, mozda je rodila. Vas me zanima.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Ja sam bila sad 5 tjedana na tokolizi. Prije 2 dana su me skinuli s nje, vracaju me u slucaju kontrakcija. Ja menstrualne bolove imam od pocetka trudnoce pa i tokom tokolize imala. Receno da mi je to od sirenja, rasta maternice. Mi smo u 28 tjednu i uskoro nas otpustaju iz bolnice, kroz desetak dana. Ne diraju me dole vec 5 tjedana, boje se da ne bi nesto potaknuli. Kuci mirovanje uskoro pa cu imati preglede svaka 3 tjedna u bolnici. A serklazu mi skidaju za tocno 2 mjeseca, 36 plus koji dan cu biti tada. Jedva cekamo da prode jos tih 8 tjedana! 💞💞💞💞

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Odlično Iva, samo da se nejave kontrakcije i da mižeš doma za Božić. 100 puta je lakse mirovati u svom okruženju. Eto i tebe vec u28 tjednu. Proletiti ce ostatak kad znas da je beba sve više sigurna i zrelija. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Tmusic

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Nejavlja nam se Tmusic, mozda je rodila. Vas me zanima.


    Heeeej.. Sorry cure… Ovako.. Znaci 30.11.ja otisla da mi skinu serklaz, i kaze meni dr da su mi krivo racunali datum poroda, da nije 21.12. Nego je 23.12.,tako da sam tek 2.12.morala doci na skidanje kad je punih 37 tt jer ne smiju prije.. Imala negativan test, ja pitala trebam li ga ponavljati, kaze dr da ne, kao vrijedit ce taj.. Dodjem ja u srijedu ujutro u 9,skinu mi serklaz i stave me na ctg (nije bas bilo bezbolno, bolio me, jos sam uz to dok su skidali imala i trud) trudovi su poceli oko 4 ujutro taj dan, s tim da sam i 29.i 30.imala trudove.. Kad su skinuli to, bila sam jos malo na ctg-u, imala sam trudove ali ne strasno i otvorena do 2cm..uglavnom, poslala me dr kuci, i da se narucim na ctg za ponedjeljak ( 🤣🤣🤣🤣🤣) i uzv na procjenu tezine i da za pon ponovim bris na covid.. Ja od bolnice do stana imam 10 minuta dok sam trudna i spora, al ovaj put mi je trebalo nekih 15,20 jer sam imala trudove dok sam isla kuci.. Oko pola 11 sam bila kod kuce, trudovi su se pojacali i bili strasno bolni, ali na razmaku od nekih 15 ak min otprilike, pa su se smanjili na 10,tad se muz uplasio i cijelo vrijeme me gnjavio da idemo nazad, ja nisam htjela dok nisu bili cesci.. Kako znam kako to kod mene ide brzo, nisam htjela cekati vise kad su mi krenuli trudovi u razmaku od prosjecno 6-7 minuta, ali bas bas bolni, dovezao me muz u bolnicu oko 13, vodenjak su mi prokinuli da ubrzaju porod jer zacudo nije sam otisao kako inace ode, trudovi jaki, nista za bolove nisam stigla dobiti, dosla otvorena 6 cm, rodila u 14.30.. Jako brz ali jako bolan porod.. Srecom proslo je.. Evo.. Rodila sam prekrasnu djevojcicu crvene kosice, imala je 2710 g i 49 cm ciste ljubavi 🥰🥰🥰🥰

  • ivaK

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Tmusic, cestitam! Nadam se da ce i kod mene tako brzo ici poslije skidanja serklaze! 😍😍😍😃😃😃😃

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Draga Tmusic cestitam. Da bar i meni prode brzo tako. Znam
    Da mora boliti, prezivjet ćemo. Kakva je procesura kad dodes na odjel? Upises se i sta onda? Jesi dugo cekala?
    Ja vam cure imam coronu, sve simptome koji su me strašno iscrpili…tjedan dana mi je prelose. Dobila sumamed. Dr. mi odgodila kontrolu 15.12, i skidanje 17. Imam samo torbu spremno i nista vise. Trebali smo preseliti i sad nikud nemozemo a i nismo u stanju. Muz i kcer isto imaju ali sa laksim simptomima.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    I jeste li izasli iz bolnice 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Tmusic

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hvala cure, i ja se nadam da ce i vama biti brzo.. I ti si pozitivna? I ja sam samo sam ja imala u ponedjeljak kad sam trebala skidati negativan bris, dr mi je bila rekla da ga ne moram ponavljati za srijedu, medjutim ja sam u pon popodne dobila neku prehladu, doslovno simptomi blage prehlade, i u srijedu kad sam isla skidati serklaz malo im je to bilo onak, kao sto nemam novi test, ali ja sam pitala, dr je rekla da ce ovaj vrijediti, kad sam se vratila u radjaonu s jakim trudovima (muz me odvezao na hitnu pa su me na onim lezecim kolicima dovezli gore), nakon pregleda i lezanja prikopcana na ctg uzeli su mi bris i tu vecer me nazvali da sam pozitivna.. Koma.. Iduce jutro mi uzeli dijete i mene prebacili u drugu sobu na ginekologiji (izolaciju), a nju na rodiliste u posebnu sobu s drugom bebom cija je mama pozitivna isto..
    Dokad ti traje izolacija? Hoces izaci iz izolacije dok budes isla skidati sav? Meni su bili rekli da dodjem u 9,dosla sam, u radjaoni obukla njihovu spavacicu, ispod nista, izmjerili mi tlak i urin kao inace na pregledu, prikopcali me na ctg i nakon 10-ak min krenuli skidati sav, bila jos nekih pol sata, malo vise mozda na ctg-u, pregledali su me samo kad su skinuli serklaz, i pustili me kuci da se narucim za iduci pon za ctg.. 🤣 🤣 Trudovi tad nisu bili strasni pa nije bilo potrebe da ostajem.. Sad se malo situacija promijenila, ja kad sam bila dosla zvonila sam na gin, a sad je valjda sve na rodilistu, posto su ovdje bas bas zatvorili ona vrata na gin i nema ulaza vise tu, sve ide preko rodilista..
    Nismo jos kod kuce, trebali smo u subotu ali ona je nesto bila subfebrilna, bilirubin joj na granici, nosic zacepljen, kazu nije nista strasno ali ne bi ju pusitli kuci, pa su ju u nedjelju prebacili gore na ped, stavili ju na infuziju i dali joj antibiotik koji prima 5 dana, sad su nalazi dobri, ali mora zavrsiti turu antibiotika, jos joj sredjuju nosic, dva puta su ju testirali jadnu takvu malu na covid.. Meni je najgore sto ju ne vidim jer sam u izolaciji, tu i tamo nekoga zamolim za sliku barem, ali nisam dala da me puste kuci dok je ona tu jer ovako joj barem mogu izdajati i slati mlijeko.. Trebali bismo u petak kuci 🙏 🙏 🤞 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.