Serklaža

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lorry2
    09. Travanj 2014. 10:56

    Pozdrav!
    Nova sam članica,a ne znam puno trudnica kojima je učinjena serklaža. Napisat ću svoj primjer pa se možda koja od vas javi. Nakon redovitog ginekološkog pregleda u 22.tjednu trudnoće hitno sam poslana na bolničko lječenje jer mi je već u ušću bio vidljiv vodenjak. Nakon dva dana rađena mi je serklaža i od tada sam na strogom mirovanju. Evo danas točno već 4 tjedna. Ima li neka trudnica sa sličnim problemima pa da si malo skratimo vrijeme?

  • kukukaka
    09. Travanj 2014. 12:33

    Primljena sam u bolnicu u 27. tjednu s prijevremenim trudovima. U 28.tj su mi stavili serklaž, a nalaz je glasio- uloživa za 1/2 članka tijesno do ovoja, baš sam sad išla pročitati. Iz bolnice sam izašla u 32.tj i bila sam na strogom mirovanju. U 36+5/6 su mi skinuli serklaž i isti dan sam rodila. S time da sam u bolnici primala tokolizu u venu, a poslije tablete protiv trudova. Evo, slična situacija, ali opet malo različita.

  • Ana221217
    21. Prosinac 2024. 14:05

    Pozdrav mame! Dali nas ima novih sa serklažom da podijelimo iskustva i muke.

  • lina27
    25. Prosinac 2024. 08:55

    Ja sam u bolnici vec 3 tj dosla zbog serklaze na kraju bakterija antibiotik pa drugi i na kraju sam se također kao vi otvorila i jos primam antib.
    Kazu da je za serklazu kasno. 
    Tako da ja sam tu i ne znam sta ce biti sa nama 🤞🤞🤞✨️

  • Uključi se u raspravu, znaš da želiš!

    Zdravo! Čini se da uživate u raspravi, ali još se niste prijavili na račun. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.