Sama mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fiolina

    Fiolina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Drži se, samo hrabro.. bolje ti je samoj nego u lošim odnosima sa bilo kim.. da sam ja na tvom mjestu nebi me taj “mamin sin” nikad više vidio..pa nek se pita zašto … mrzim ljude koji su vezani pupčanom vrpcom za svoje mame i tate a imaju godina za vlastitu djecu..i onda ne kuže kad im veze i brakovi propadaju zbog roditelja…

    Misli na svoju bebu i na sebe, a sve loše makni od sebe.. sretno 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    No isto tako zastani i razmisli da ti mozda hormoni luduju pa reagiras prenaglo ili preuvelicavas. Nazalost neke trudnice uniste do jucer pristojne odnose zato sto ih hormoni obliju ili ocekuju od ukucana poseban tretman koji pak ne dobijaju jer drugi ne dozivljavaju tu trudnocu tako emotivno kao sama trudnica. Pomalo. Razmisli dobro i hladne glave, nemoj se kasnije kajati zbog naglosti.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati da osoba koja je takoder zasluzna za zivot malog bica koje raste u tebi moze samo tako odbacit to preslatko bice i osobu koja je odlucila s ljubavlju provest zivot s njim i donijet mu na svijet malog andjela..
    Nisam u situaciji kao ti,ali da jesam nebi ni cuo ni vidio ni mene ni djete. Ako nije imao hrabrosti bit uz tebe citavu trudnocu i s tobom gradit obiteljski zivot,zbog svoje mame,onda nije ni spreman bit otac a ni muz..
    Vjerujem da ti nece uvijek biti lako,mozda ce te dijete podsjecat na njega,ali isto tako to malo nevino djetesce davat ce ti snage da se boris za vas,da vam nista ne fali i da uvijek bude sigurno!! Mozda neces svom dijetetu uvijek moc kupit ono sto pozeli (dao dragi Bog da mozes) ali kao buduca mama vjerujem i znam da ce uvijek imati puno ljubavi,paznje i da ces napraviti sve da na licu tvog djetesca bude prekrasan osmijeh bez ijedne suze na obrazicima!!

    Zelim ti svu srecu,da pustis brige sa strane i uzivas u trudnoci i kasnije sa svojim andjelom.. Mozda neces za par mj ili god dvije naci nekog,ali Bog sigurno ima bolje planove za tebe i doc ce dan kad ces i ti upoznat svog princa na bijelom konju!! Samo glavu gore i misli na sebe i to prekrasno bice koje raste ispod tvog srca!!

  • nova_mama13

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Laura  hvala puno,što drugo reć… Sad sam malo “stala na loptu” i sad kad sam ja ta koja odbija kontakte i traži svoj mir.. Sad mi na sve načine pokušavaju prić. Što je bliže termin,više je i prijetnji i “borbi” za dijete. Ali nije me briga.. Mogu i dalje glumit Bogu i ocu, da je valjalo ja bi još bila tamo :)

  • nova_mama13

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Lollypop, jesu me malo hormoni okrenuli, svjesna sam toga ali to sam im davala do znanja. Nisam nikad glumila princezu i to mi općenito ide na živce jer smatram da ako sam trudna nisam invalid… Oni su recimo mene čuvali ako bi trebalo robu stavit na štrik ,a kad je trebalo čistit apartmane onda je bilo “hoćeš li mi molim te pomoć”. Bili su odnosi super ali ne kogu usporedit jer prije trudnoće nismo zbog posla bili u mogućnosti živjet skupa.. Nema veze,nek je sve prošlo…

    Cure hvala na podršci a dijete mu moram dat vidjet,jer ako ne ide na lijepo u inat će me tužit,ako ne on onda mamica i tatica,to sam sigurna 100%. A i djetetu želim što zaslužuje,nek barem nju vole i poštuju ako mene nisu..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.