Roskasti iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    pupoljak


    Lijep pozdrav trudnice
    evo da i ja ispisem svoju situaciju mozda nekom pomogne.Ja sam nankon dan izostanka menge dva testa uradila i plusici ali me vec nakon par dana stomak jako bolio,probadanje i zigovi posebno na ljevoj strani,odem na hitnu kad ono nista se ne vidi jos mi oni dva testa uradili i oba negativna.Doktor me onaj gledao ko da sam luda i umisljam trudnocu.Izvade hormoni kad oni preko hiljadu.Nakon dva daana odem mojoj ginicki trudnoca u maternici al samo gest.vrecica se vidi…sad sam 7plus1 i jucer se pojavi krv al bukvalno krv i nakon par sati iscjedak smedji al tamno i ponavljalo se sve do jutros..opet ginicki na pregled moj bebac dobro 9mm porastao i srce lupka..dobila magnezij i neke tablete vaginalno i nadam se da ce bit ok sve..izvinite na dugom postu samo zelim pomoc jer sam imala jednu trudnocu bez ikakvih bolova i iscjedaka a zavrsila je kiretazom u 10t..tako da nista ne mora znacit krv i iscjedak,velika je sansa da bude ok na kraju 

    Pozdrav!
    Hvala na tvom postu! Naravno da je pomogao psto sam i ja imala prosli tjedan neko manje krvarenje crvene boje koje je nakon 2 dana postalo smede… Odjurila sam onaj prvi dan kod doktora,ali nije vidio nista cudno..Trosim hormonske tablete progesterona. U meduvremenu je krvarenje i prestalo.
    Pisala sam i u drugoj rubrici nesto…trenutno sam 6+2 i doktor je prije 2 dana vidio samo gestacijski mjehur od 11,2mm. Trenutno cekam da se pojavi vise i i poprilicno sam nervozna.

    Isto kao i ti,imala sam trudnocu bez ikakvih smetnji koja se u 10. tjednu takoder zavrsila kiretazom…Krenulo sve kako treba u 7. tjednu kucalo srce,u 10. se ispostavilo da su jednojajcani blizanci,oba srca stala i drugo jutro kiretaza….ne dao Bog nikome!

  • Avatar pupoljak

    pupoljak

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Vidim da si se prikljucila ljetnim bebama ia ja sam tamo …U mojoj prvoj trudnoci se nikad nista nije pojavilo osim gestacijskog mjehura..cekanje svakog pregleda je bilo ludnica,ne znam jel mi ikad tezi period bio u zivotu,da bi u 10tt odustala i ginicka od toga da nema definitivno nista i da idem na kiretazu..a vjerojatno je tebi jos rano da se vidi  mozda je manja trudnoca ja sam onda prvi put otisla sa 7+2 pa mi nije rekla da bi moglo da se ni ne pojavi,bila je bas uvjerena da ce biti,da je jos ranoo..al et nazalost nije tako bilo..a ja za taj iscjedak pijem magnezijum i uzimam neke vaginalne tablete.Bit ce to ok samo pokusaj pozitivno razmisljat.


    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lesick

    Lesick

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav..primjetila sam par kapljica krvi na ulosku.. Stavljam dnevne zbog iscjedka.. Prepala sam se i htjela odma u bolnicu, isla sam par minuta poslije piskiti, obrisem se i nista.. Sad mi nije jasno sta i kako, da je nesto ozbiljno bilo bi krvi non stop. Osjetim lupanje bebe svako malo.. 23tj sam. Neznam dal je koja od vas imala takvo iskustvo🤔😩

    Lesict

  • Avatar Lesick

    Lesick

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Tea

    Pozdrav..primjetila sam par kapljica krvi na ulosku.. Stavljam dnevne zbog iscjedka.. Prepala sam se i htjela odma u bolnicu, isla sam par minuta poslije piskiti, obrisem se i nista.. Sad mi nije jasno sta i kako, da je nesto ozbiljno bilo bi krvi non stop. Osjetim lupanje bebe svako malo.. 23tj sam. Neznam dal je koja od vas imala takvo iskustvo🤔😩


    Lesict

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.