Roditelji, upoznajmo se!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Martina85

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    bokić, ljudi, sad pokušavam naći negdje gdje se predstavljamo jedni drugima, a koliko vidim nema nigdje! pa eto, ako sam promašila i nisam dobro gledala, sorry!
    a ako nema takve teme… pa eto, ajde da se malo upoznamo!
    zovem se, kao što vidite, martina i mama sam dva prekrasna sina i žena (nekad manje, nekad više) divnog muža!  
    zaposlena sam i imam, hvala Bogu, jako dobro radno mjesto, ali… živimo s njegovim roditeljima i nadamo se skorom završetku naše kuće! 
    eto, neznam šta bi još napisala, sad ste vi na redu! 

  • Avatar toncica2

    toncica2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav ja sam Silvija i imama dvoje djece,drugo ima tri i pol mj,najviše zbog toga sam se učlanila u klokanicu,nadam se da ću tu naći korisne teme savjete i vaša iskustva

  • sladja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    evo da se i ja predstavim…ja sam slađana i mislim da sam po godinama i stažu u braku i djeci onako dobrano starija hehe …imam zasad dvoje djece,curu i dečka(16 i 8 g) i trenutno sam na čekanju s trećim(32tj) ,tj trećom jer kažu da je curka ….i ja sam srećom zaposlena,više-manje na ok mjestu,al zbog ove trudnoće sam na bolovanju skoro od početka,točnije od drugog mj trudnoće…
    eto to je zasad kratko o meni….ah ne spomenuh muža haha..naravno imam ga hehehe..

  • Avatar basgitara

    basgitara

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bog curke. Ja sam Ivana i mama sam dvojici prekrasnih dječaka (5 god i beba 8 mj). Prvi put na nekom forumu i baš mi se sviđa. Sad kad postanem top forumašica :)

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Bokić. Evo i mene …Ja sam Snježana supruga i majka četvero djece,tri kćeri i jednog sinčića zbog kojeg sam i tu.Ima godinu dana,a cure su već velike : 15,12 i 8 god. To bi bilo zasad od mene sve:)

  • Avatar edi

    edi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    mama 2 sina, Veliki 6., Mali 2. godine.
    Zaposlena, 1 muž

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    1 dijete, 1 muž, 1 posao i 1 kredit ;)

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar teici3

    teici3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo da se i ja predstavim, ja sam mam troje klinaca, najstariji ima 4 godine, srednji ima 2ipo godine i najmlađa princeza ima 13 mjeseci. imam 29 godina i u sretnom braku sam 4ipo godine. trenutno sam kućanica i uživam u tome skroz.i da vam budem iskrena…volila bi još jednog bebača :) uvijek sam govorila da ću ih imati troje ili četvero :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    medoKartonski


    1 dijete, 1 muž, 1 posao i 1 kredit ;)

    Blago tebi :D
    Kod mene je samo jedan muž i posao, dvoje djece i više kredita :D :D :D

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Bok,
    imamo dvije curke, starija ima 2 i pol godine, mlađa 7 mjeseci. Živimo u kući na selu, oboje radimo (dobro, ja sam na porodiljnom :D ), jurimo na sve strane i tak… Nekad mi je bio plan imat troje djece al sad više nisam tak optimistična :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.