Roditelji, upoznajmo se!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dada6

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima!Nedavno sam postala član “Klokanice” i biti će mi jako drago izmjenjivati razna iskustva sa svima vama!!Inače sam majka troje predivne djece,dva sina od 11 i 6 godina i djevojčice od 1 godine i naravno da ne zaboravimo najboljeg tatu!!pozz

    dada

  • Nina30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav!Evo da se i ja predstavim.Majka sam četvoro djece,dva velika hahara od 12 i 10 i pol godina i dvoje blizanaca dečko i cura(imaju dva mjeseca).e da nezaboravim tu je i mužić.Mi smo jedna velika sretna obitelj:)

  • Taya3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Evo i mene nove na forumu. Ja sam Tanja, majka četvero djece, dvije kćeri i dva sina. Najstarija će sada na jesen krenuti u srednju školu, a najmlađi ima tri i pol godine. Za početak toliko.

    ACCIPE VITAM OFFERS

  • petrista

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam Martina Galekovic, dvoje malenih, muž, kuća, po zanimanju logoped.

  • adri25l

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozz i od mene. ja sam mama 4-godisnjoj curici..muž je zaposlen,ja nisam,nažalost. Ima li ovdje koja mama iz Kutine ili okolice?

    adri25l

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.