Rodiliste Gospic

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • matejic

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Planiram roditi u Gospicu (21.3.). Ima li netko iskustva s njihovim rodilištem?

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    nadam se da ću uskoro ja imati. planiram tamo roditi i mislim da sam jedina ovdje.. termin mi je 28.12. (iako doktori očekuju ranije) pa ćemo vidjet..

  • Avatar majakay

    majakay

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce mamice :)
    Ja sam rodila u Gospicu u 10mj,sam porod je bio odlican,puno podrske,sestre su bile ok i doktori.
    No,ja sam stigla u ponoc,od 2h sam imala bolne trudove gdje su me sestre ignorirale i bile prilicno bezobrazne,sve sto sam htjela je koja rijec potpore kod trudova,umjesto toga,ostavile du me samu u sobi da se previjam na krevetu.Nisam tako zamisljala svoj prvi porod..
    Prebacili su me u rodiliste oko 6 sat i rodila u 8. Od 6 je bilo super,ali ovu agoniju od ponoci dotad nikad necu zaboraviti. 
    Mislim da je bolje bilo onima koje su stigle u normalno radno vrijeme :)
    Recite bebicama nek pricekaju do jutra :p

    Sretno buducim mamama!

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    majakay


    Pozdrav buduce mamice :)
    Ja sam rodila u Gospicu u 10mj,sam porod je bio odlican,puno podrske,sestre su bile ok i doktori.
    No,ja sam stigla u ponoc,od 2h sam imala bolne trudove gdje su me sestre ignorirale i bile prilicno bezobrazne,sve sto sam htjela je koja rijec potpore kod trudova,umjesto toga,ostavile du me samu u sobi da se previjam na krevetu.Nisam tako zamisljala svoj prvi porod..
    Prebacili su me u rodiliste oko 6 sat i rodila u 8. Od 6 je bilo super,ali ovu agoniju od ponoci dotad nikad necu zaboraviti. 
    Mislim da je bolje bilo onima koje su stigle u normalno radno vrijeme :)
    Recite bebicama nek pricekaju do jutra :p

    Sretno buducim mamama!

    potpisujem sve napisano, mene je primila neka jako neljubazna sestra koja me usput jako ulašila i baš to nikad neću zaboravit tu noć na tom krevetu, samo je moja trajala od 11 do 08 ujutro, u trudovima za krepat a jedna topla riječ koja u tom trenutku neopisivo znači malo sutra, tek pred kraj je došla jedna sestra koja me malo ohrabrila i tad sam se smirila, nisam tako doživjela ništa ružno ili traumatićno ali im zamjeram to, i to što mi nisu htijeli dati tabletu protiv bolova, a najviše od svega zamjeram što me sestra nakon prvog dojenja nije htjela probudit kad je došlo vrijeme za drugo nego je odnjela moju bebicu i dala joj dohranu, a rodilište je kao prijatelj dijece.. bila sam tako ljuta da sam plakala od muke.. a sve ostalo za babice, liječnike, sestre, sobe svaka pohvala..

  • matejic

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima..  a koja vam je doktorica bila?

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    meni je bio Gusić, inače ga svi hvale, ali ja baš ne bi znala kakav je, čini mi se baš ok.. mislim da me dva puta pregledao i baš sve ostalo je odradila babica Nada koja mi je pomogla sa svim i za nju imam samo riječi hvale..

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/price-s-poroda-38/p66 [klokanica.24sata.hr]

  • matejic

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala ti :)

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    tu ti je moja priča s poroda na dnu stranice, ali upozoravam poduža je pa ako ti se da čitat, ako te još nešto zanima pitaj..

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.