Tri mjeseca: Razgovaraj s bebom - tvoj glas je umiruje

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mislim da se potkrala greskica, danju da beba treba samo 3 sata spavanja? Promijenite to, muz mi prigovara da dijete puno spava jer je ovdje procitao da mu je 3h dovoljno, a moj odvali 3 ili 4 puta po 2 sata

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar grujica

    grujica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mojem malenom sa nepunih 3 mj izasla 2 zubica..inače je napredniji ali ovo nas je jako iznenadilo..i da stvar bude zanimljivija, osim zvakanja svega sto mu dodje pod ruku nismo primjetili da ce zubici..

  • Anita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Zanima me curica je stara 3 mjeseca, konstantno čujem kruljenje u trbuhu..samo je na prsima i nije gladna..jel zna netko problem?

  • Ivama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Napisano je 3 spavanja a ne 3 sata spavanja

  • Mery007

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moba djevojcica ima 3 mjsseca slini tako da imam osjecaj da ce brzo zubici. 

  • Alex86

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Mi imamo 4 mj i vec sa 2 i pol mj ne zelimo spavat danju i placemo i zijevamo i cmizdimo i slinimo guramo ruke ko ludi u usta. Zaninam je i se probudi nakon 30 min i to je to i onda zivčani i navecer isto tako i kad se probudi odmah ruke u zube. Vise nezz sta bih. I samo bi se nosila a teska je

  • Majaa123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Goga0302

    Moj bebac ce sutra dva mjeseca a vec tjedan dana su mu draze rukice u ustima od dude! Cak i moj prst grize kada cistimo usnu supljinu!! I naravno rukavici mokri od sline


    Kakvo ciscenje usne supljine? Ja prvi put to cujem..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.