Tri mjeseca: Razgovaraj s bebom - tvoj glas je umiruje

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sambolek.dina

    sambolek.dina

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mene brine stavljanje rukica u usta stalno, bojim se da ne počne sisat palac. ne znam više na koji način pokušati, osim konstantnog vađenja ruku van i stavljanje dude :)

  • mekica

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Moja isto stalno trlja ruku o desni,vjerojatno su to zubići?!Uglavno jako slini,ima 3 mj.
    Isključivo dojena beba.Neznam da možda nije gladna?Ali spava mi cijelu noć,ne plače nešto pretjerano…

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    To i moj radi, ruke su stalno u ustima, majice stalno do pola mokre od sline…Isto ima 3 mjeseca. Ponekad čak imam osjećaj da ga desni zbilja svrbe, a čini mi se rano za zubiće…Nije to glad, to sam sigurna…

  • cooki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    moj isto ima cijelo vrijeme prste u ustima, a i di će drugdje s njima, sad kad ih je otkrio. i curka mi je to radila, onda je malo noge papala, a onda igračke. mislim da je to normalno.

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Nekako mi je poznato stalno vađenje rukica i stavljanje dude, ponekad vodimo zestoke “borbe” oko toga, i na kraju mama popusti i pusti svoju curku da žvače rukice. Izgleda da je to ta faza s 3 mjeseca koju bebe u svom razvoju moraju proci 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    moj miš je počeo ljutito pljuvati dudu i rađe cijelu šakicu u usta stavi, palac uglavnom… imamo 2 mjeseca i 7 dana  moje malo… sigurno bolja rukica nego nekakav tamo silikon

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • mamita2005

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    I moj mali s gustom gura rukice u usta. Nekad su mu draze od dude. 3 mjeseca cemo za 3 dana. :-D

  • Goga0302

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj bebac ce sutra dva mjeseca a vec tjedan dana su mu draze rukice u ustima od dude! Cak i moj prst grize kada cistimo usnu supljinu!! I naravno rukavici mokri od sline

  • Avatar nani1

    nani1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bokic.. moja Ema je stara 4 mj.i prava je cura …po danu ima dosta spavanja al zato mi  je po noci predobra..ide spavati oko 23h i budi se da papa tek oko 7h ujutro..tako koliko god da sam se bojala jer mi je ona trece dijete da nema spavanja po noci..ja se odmorim..moja ljubav…
    NOA♡ENA♡EMA♡

  • Avatar Lady_M

    Lady_M

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Napunili smo tri mjeseca prije 9 dana i obozavamo papat svoje sakice :D sve vise gugutam i super mi je :D

    ~Your right is to have a choice.~

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.