Rano zatvaranje fontanele

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zabrinutamama

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Na redovnom pregledu pedijatrica je primjetila da se djetetu skoro zatvorila velika fontanela (5 mj staro dijete) kaze da je cca kao vrh jagodice prsta 
    Naruceni smo kod neuropedijatra no strah me, ima li netko iskustva s tim?
    Opseg je sada 44 cm. ( rođen s opsegom 36).
    Dijete veselo, normalno se ponasa, spava, jede, bude na trbuhu, leđima, odize glavicu…
    Hvala

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    zabrinutamama

    Pozdrav.
    Na redovnom pregledu pedijatrica je primjetila da se djetetu skoro zatvorila velika fontanela (5 mj staro dijete) kaze da je cca kao vrh jagodice prsta
    Naruceni smo kod neuropedijatra no strah me, ima li netko iskustva s tim?
    Opseg je sada 44 cm. ( rođen s opsegom 36).
    Dijete veselo, normalno se ponasa, spava, jede, bude na trbuhu, leđima, odize glavicu…
    Hvala


    Da nisi slucajno iz Sarajeva ili okoline? 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • zabrinutamama

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nisam, Hr

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    zabrinutamama

    Nisam, Hr


    Ok, mislilq sam da te znam, jer jedna zena ima identicnu situaciju, beba 6,800gr, 5 mjeseci, isto mala fontanela…htjela sam ti preporuciti neuropedijatra ali on je ovdje u Sarajevu…mislim da je to kod tebe sve ok, glava djeteta je malo veca i to je ok, problem je kad se fontanela zatvara ranije a glava manja od prosjeka..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • zabrinutamama

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala ti

  • WaltZucher

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    SAYURI

    zabrinutamama

    Pozdrav.
    Na redovnom pregledu pedijatrica je primjetila da se djetetu skoro zatvorila velika fontanela (5 mj staro dijete) kaze da je cca kao vrh jagodice prsta
    Naruceni smo kod neuropedijatra no strah me, ima li Shopsy [shopsy.rs] iskustva s tim?
    Opseg je sada 44 cm. ( rođen s opsegom 36).
    Dijete veselo, normalno se ponasa, spava, jede, bude na trbuhu, leđima, odize glavicu…
    Hvala

    Da nisi slucajno iz Sarajeva ili okoline?


    …mislim da je to kod tebe sve ok, glava djeteta je malo veca i to je ok, problem je kad se fontanela zatvara ranije a glava manja od prosjeka.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.