Rana tudnoca -pitanje!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja ne bi brinula, ocito je doslo do kasnije ovulacije obzirom na duzinu ciklusa, za 10 dana ce se sve lijepo vidjeti. Ginekologa mijenjati u startu ako je moguce, friska trudnica je posebno u strahu, ocekuje objasnjenja i ljudski je uzeti 2 minute vremena i pojasniti.
    Pojedinci se postavljaju kao da su im pacijentice medicinske struke i da bas sve unaprijed znaju i nemaju prava ispitivati.
    Pitaj i dok ne dobijes odgovor ne izlazi iz ordinacije. Ne smijes si nikad dopustiti da s pregleda odes s upitnicima iznad glave 😀


    Baš to, ne smiješ ništa pitati, a ljuti su kad odgovore na svoje probleme tražimo po forumima -.- Pa onda mi ti daj odgovor! Moja prošla doktorica je bila jako nezainteresirana, sreća da je trudnoća bila ok, bez ikakvih komplikacija, pa nije bilo problem što mi je svaki pregled trajao maksimalno 5 minuta, ali kako je bila prva trudnoća, baš sam bila radoznala oko svega i svačega, a ona samo prevrtala očima kad nešto pitam. Na kraju sam odustala od pitanja, ali mislim da sam pogrešila što se odmah u startu nisam prebacila kod drugog, manje bih se sekirala sigurno… Zato mi je sad super :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jaivanpa

    Jaivanpa

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

     pozdrav, neznam koliko će se dobro vidjeti na slici zakljucak doktora na pregledu u 5 tjednu. Ne razumijem se u ove termine a ni doktor nije bas bio riječit da mi objasni jel se vidi bar gestacijska vrećica. Kao sve ce biti u redu, al od dodatnih informacija nista. Jel vi znate iscitati na sto se misli u ovom djelu u kavumu GO? Hvala svima na pomoći! 

    [lilypie.com]

  • t12345

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    sta mislite

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.