Proljetne bebe 2024 🥰🌻🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Donna2022

    Donna2022

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗

    👩 33
    👨35
    09/22 Missed Ab, 10. tt, prva T 👼🙏😢

    TSH 1,5 (Euthyrox terapija, prvi nalaz 3,6)
    6/2023➕🌈❤️🙏
    Panorama Low risk, it’s a girl🩷💞
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗


    Hvala za preporuku za kapi.. jesi jos koje koristila pa ti nisu odgovarale ili? Ja muku mucim s tim grcevima bas je jako jako muci to.. place ona, placem ja.. onda cu i te probati jer ovo drugo nista bas i ne pomaze (espumisan, sab simplex

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Donna2022

    Da se nadovezem- i ja dajem samo vitamin D po preporuci 2 pedijatra i patronazne, ne dajem K ni Omegu.
    Dajem joj takodjer probiotik Omni Panda i meni su se ok pokazali oni jastucici s kosticama tresnje za grcice, kad se malo umiri stavim joj na trbuh inlakse zaspi. Od kapi za grcice koristimo Mylicon (kupujemo u Trstu), pokazale su se najbolje.
    Mary- cestitkeee!!💗


    Na koji nacin joj dajes pandu?

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

  • lalllla

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Koji su simptomi skracenog frenuluma? Kako se to prepozna ?

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;41;116/st/20240401/dt/6/n/Lea/k/55a1/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Antonela2024

    Antonela2024

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja malo javim aktivnije.. pratila sam vase porukice, ali nemam uvijek vremena bas tipkati detaljno, ali evo tu sam jos, u komadu hahahha u subotu iducu je termin, zatvorena, ctg uredan, a za tjedan dana idemo na provjeru plodne ako budem otvorena i na ctg. Kako izgleda pregled, ima li bolnih dijelova? inace se osjecam super, imam bas energije za dvoje :D Kako ste vi koje ste jos u komadu? Cestitke svima koje su donijele svoje bebice na svijet!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar amystiqa

    amystiqa

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Antonela2024

    Evo da se i ja malo javim aktivnije.. pratila sam vase porukice, ali nemam uvijek vremena bas tipkati detaljno, ali evo tu sam jos, u komadu hahahha u subotu iducu je termin, zatvorena, ctg uredan, a za tjedan dana idemo na provjeru plodne ako budem otvorena i na ctg. Kako izgleda pregled, ima li bolnih dijelova? inace se osjecam super, imam bas energije za dvoje :D Kako ste vi koje ste jos u komadu? Cestitke svima koje su donijele svoje bebice na svijet!


    Ajme ja sve čekam taj nalet energije. Inače sam super, osim tog umora koji me baš zadnjih tjedan-dva drži. 

    2020. 👦🏻
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Yellowsubmarine

    Yellowsubmarine

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    lalllla

    Koji su simptomi skracenog frenuluma? Kako se to prepozna ?

     Resica ispod jezika je spojena skoro do vrha jezika. Moze biti jako plitak hvat, beba cokce kad jede, itd. Najbolje ti je pitati kod pedijatrice da ti potvrdi. Moj prvi je imao, pa sam odma skuzila kod drugog, ma da evo zasad nemamo problema sa dojenjem, niti cokce i hvat je okej. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lucq

    lucq

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Jel ima koja mozda macku u stanu i kako ste uskladile s bebom, spavanje u sobi, dlake? 

    [tickerfactory.com]

  • Alexica

    Broj poruka: 353

    Prijavi adminu

    Moze bit i posteriorni frenulum ispod jezika koji se ne moze tako skuziti jer resica ne ide skroz do vrha jezika. 
    Postoje jos i usni frenulumi koji takodjer mogu smetati za dojenje.
    Ja nista to ne znam prepoznati tako da ne mogu pomoci.
    Otirinolaringolog ili logoped specijaliziran za frenulum ima to znanje

    [tickerfactory.com]

  • Sandra25

    Broj poruka: 699

    Prijavi adminu

    Meni je patronažna cim je dosla prvi put pogledala jel ima frenulum. Rekla je da nema. 

    2015 👼🏻
    2016 👦🏼
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.