Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Malo sam obrisala radnu plocu u kuhinji, stakleni stol, prasinu po dnevnoj i umivaonik jer vise zbilja ne mogu to gledati i ja mislim da cu krepat 😵🥴, a sve skupa 10min, jos dok se popnem natrag po stepenicama do kreveta to je to za danas 😕. Mislim da cu i ja odspavati jos rundu.


    Polako draga, odmaraj se sad🥰 nije ni cudo,na mirovanju si i sve zakrzlja😖
    https://ibb.co/G5w9kdw [ibb.co]
    Ovo nam treba,da chillamo na terasi i zamisljamo da smo na morenu😍 jooj Mom kako ti zavidim zbog mora🥺🙈🥰

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Ninnah nemoj se ustručavati pitati tablete protiv bolova, bolje da piješ tablete sad par dana nego da trpiš, samo reci da te boli i pitaj i dat će ti. Nadam se da će ubrzo bit bolje 🤗
    .
    Ja neznam cure više stvarno sto da kuham danas mi se neda nista kuhat i umorno mi je tijelo od svega i nemogu toliko stajat,  mislim da cu djeci nesto na brzinu a ja neznam sto cu od ove zdrave hrane danas pojest za ručak🤣🤣 Stvarno nemam vise ideja, jučer kao za doručak ja ću se počastit malo sa nekom zobenom kašom od enciana od čokolade imala sam ju slucajno doma kao samo da to pojedem malo za promjenu jer nebi vise nista od ovog jela sto smijem i ma kakvi nisam ja to mogla jest jedva pola pojela i bacila, meni je taj okus užas ko neko ljepljivo brasno s čokoladom,  nemogu uopce to progutat. A mislila sam da ce mi to biti nikad tako fino jer neznam dal ni to uopće smijem jest jer ima i secera i ugljikohidrata  a na kraju mi bilo to bas koma. Sad cu jedan dan probat samo zobene pahuljice one obične napravit da vidim dal ću njih moć pojest. Moj želudac nakon ove dijete je koma, od svake hrane skoro koju pojedem mi je slabo, neka mučnina. Uglavnom jedem samo da mi ne kruli u želucu i to samo progutam nema uzivanja u hrani uopće. I da uglavnom nakon tjedan dana od proslog pregleda bas sam se danas vagala jos 1 kg manje, sad ispada da sam se u trudnoći udebljati 8kg a bila sam na 13i pol u biti smrsavila od kad sam na dijeti 5kg, koda sam rodila bebu 🤣🤣 Jedva čekam sad pregled u ponedjeljak i ako kaže da je samo ctg ja cu ju zamolit ako moze bar utz napravit na brzinu samo da vidim dal je sa bebačem sve ok jer se mrda ful jakooo bas je jako aktivan i to me ful boli i imam te kontrakcije isto ful često tako da bar na brzinu provjeri dal je sve ok. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Lussi i lonmi Daa predivan je dan i zao mi je  svih koji ne mogu vani…Zahvalna sam Bogu sta ne moram biti na mirovanju jer ja to nebi  psihicki podnila,ja bi pukla ko kokica.Kad covik nesto mora onda nema izbora i trudi se svim silama alii Boze moj proc ce sve pa cemo uživati svi na suncu ovo lito jos samo malo…77 dana pa sta je to 😂😂 
    Moj naklon svima sto leze bilo doma ili u bolnici i cuvaju trudnocu..skidam kapu respect 👌🙏🏻🤰🏻 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lussi ma to sam ti ja doslovno 10 min, samo da osvjezim malo, bez nekog saginjanja ili nesto, ali kako i kazes, zakrzljala sam totalno.
    Skupljam snagu za otic u muller (vec se tj dana spremam) da si kupim sve sta trebam, spremim torbu za bolnicu i da kupim onaj deterdent za bebace i idemo prati, samo moram mamu nagovoriti na peglanje 🙈🙈.
    Mom_of_4 samo ti seci draga, i ja cu malo van danas na terasu da upijem sunca, ja ti imam toliko stepenica po kuci da mi dodu ko setnja 😂😂
    Di nam je NevaEva nije se javila danas 😂, sigurno na lezaljci s Valerianom ☀️☀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Stalno mislim na MissGraz, nadam se da je sve ok i da uživa sa bebačom 😇

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Mom - koji si ti komad 😍 i sto si vec sve odradila danas 👏ja se jos vucaram uokolo😅
    .
    Bila u laganoj setnji do… ljekarne i  nazad 😇 uzivala u sunceku😎🌞 evo nase danasnje izdanje https://ibb.co/jVDPdNV [ibb.co]
    .
    Idem se uhvatit posla, da sto prije mogu na kauc 😋 

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    🥰
    Meni se danas jedino nesto manta,tlak 110/70 nista strasno moguce jos da cukra fali hahha i nedostatak sna a i ono kad mislis da mozes letit pa se zajunacis ko junac i onda padnes s nogu..moram se pomirit s tim da nosim jos jedno cudo u sebi koje koristi moj zrak pluca srce krv žile zivce noge  sve jahahahhahahahah disem za dvoje pa se onda cudim kako sam zapuhana i fali mi zraka.

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Blossom ti me znas 🙃 ja malo odem pa se vratim, stalno se srecemo na forumima 🥰 posto mi je prvi dan proljeca termin valjda spadam onda ovdje ,malo sam se kasno ukljucila, nemojte zamjerit 😊

    I ja zavidim curama koje su na moru , bas vam je lijepo, jedva cekam ljeto. Planiram s bebicom odmah na more 🥰 Danas je isto predivan dan bas za kavicu na otvorenom i malo upijanja vitamina D 🌞

    Brufen jel se smije pit brufen nakon poroda za ublazavanje boli pitam radi dojenja ili mozda bolje lupocet, meni taj lupocet nis bas ne znaci pa se nadam da mogu ponijet sa sobom brufen. Ketonal nebi , jer sam jednom pila mislila sam da ce mi zeludac otpast 🤢

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Mikica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Curke, evo da se i ja javim..koliko stignem, citam vas.. 🤗uvijek sam u zaostatku 😄 
    Trenutno sam u 29. tjednu, prva trudnoca, tako da upijam sva iskustva i savjete
    Zna li netko gdje se u Zagrebu moze napraviti uzv, a da je dragi u pratnji? Bas bi to voljela, ali svugdje gdje sam zvala pratnja nije dopuštena 😏 
    Ako netko zna, bila bi zahvalna :) 

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mikica5

    Curke, evo da se i ja javim..koliko stignem, citam vas.. 🤗uvijek sam u zaostatku 😄
    Trenutno sam u 29. tjednu, prva trudnoca, tako da upijam sva iskustva i savjete
    Zna li netko gdje se u Zagrebu moze napraviti uzv, a da je dragi u pratnji? Bas bi to voljela, ali svugdje gdje sam zvala pratnja nije dopuštena 😏
    Ako netko zna, bila bi zahvalna :)


    Pozdrav Mikica5, probaj nazvat u polikliniku Stil , Novi Zagreb, ja sam bila tamo na pregledu i vidjela sam da je cura dosla u pratnji svog decka/muza i doktor je rekao kad obavi pregled da ce ga pozvat da udje na uzv. Tako da vidi s njima. Mozda jos koga cure znaju :)

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.