Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elly94

    Elly94

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Bebanomoje

    Elly94

    Jutro cure.. Jos jedna neprospavana noc.
    AnaAn sretno u bolnici!! 🙏

    A vama curama koje ste rodile cestitam jos jednom i zelim brz oboravak!!Male slatke struce su svama.. Kad zamislim da cu uskoro i i ja tako drzati srecicu.. Neznam bas mi djeluje nerealnoooo 🤰🏻😊

    Jucer sam imala takve bolove daa sam skoro na hitnoj zavrsila. Imam danima menstrualne.. Al jucer me cijeli trbuh bolio.. Malo je rec da sam se bas preplasila!!! Nekako sam zaspala na sat vremena i opet po noci pocelo tako dam sa hodala po stanu i lakse mi je malo bilo..al svejedno me bas ubijalo..
    Danima osjecam zarenje dolje.. Al ovak bolovi u trbuhu su jucer bili prvi put..

    Pregled imam na Merkuru u 9:20 na briseve streptokoka i Uzv i cekaju me nalazi krvne slike i senzibilizacije pa cemo vidjet.. Nadam se da se necu ko svaki put napatit u ambulanti i da cu imat di sjest jer necu izdrzat ak pocnu bolovi u takvim uvjetima!
    🙏I da ce doc moja doktorica.. Da nece bit na porođaju il nekaj.. Jer me onda bilo tko moze primiti a naravno da svako vodi svoju politiku. Weee

    Sretno na pregledu! 🤞
    Ja sam 36+3 i imam neprekidno menstrualne bolove plus jace bolove u ledjima od ned, a pijem ujutro i navečer Roidakal plus Donat radi probave. Ja stvarno ne znam kako ću izdržati te bolove nakon ned kad necu smjeti više magnezij 😔
    Da li ti piješ mg ili nešto drugo protiv bolova?
    Jutros sam primjetila (valjda ne umišljam) da mi se trbuh počeo spuštati, čak se i mužu cini. A stvarno ju osjećam vise u zdjelici, kao da pritišće s glavicom vise. A pregled tek 10.3 uffff.
    I još kao da imam blage mučnine ovaj tjedan, stvarno vise ne znam jel umišljam ili se lagano priprema. Trebala bih danas do kraja pripremiti sve njene stvari za svaki slucaj 😄


    Tako ti je isto meni.. Bolovi su bas poceli.. Ne znam kak cu izdrzati do kraja. I dalje pijem magnezij. On mi donekle pomaze.. I terapije utrica 200mg na dan. Vjerojatno ce mi danas ukinut magnezij  a onda pocinje narodno veselje :/ a zarenje dolje osjecam vec tjedan dana i pritisak je ne znam. Imam osjecaj koda ce mi svaki cas ispast bebolino.. 🤦🏻‍♀️I mali bolovi u leđima od jucer.. Pomalo je pocela panika.. Trta… Ufffff 

    Lussi.. Ja sam ponovila krvnu grupu u 34 tjednu. Danas me cekaju nalazi kod u bolnici pa cemo vidjet dalje sta i kako. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    NevaEva

    Lussi dok ides sa 33+6 rijesis, jednu epruvetu ti uzmu, ides na 1.kat na transfuzijsku medicinu. U 34.tj.se to radi dok si + na prvom nalazu, dok si - ranije. Zato sam ja jucer isla :)


    E supeer,hvala ti❤️❤️

    Elly sretno s nalazom🤞🏼 to je onda to, u tom tjednu cu otic kad sam vec tamo vjerojatno

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Jeel ja to danas ulazim u zadnje tromjesecje 🙈🙈😍😍🥳🥳🥳

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure
    Ninnach čestitam…želim ti da bolovi brzo prođu i da ste što prije doma…malenoj Sari (preslatka je) želim puno zdravlja, sreće i veselo djetinjstvo <3
    Emmie ona slika sa osmjehom je sve <3 
    Rita drago mi je da si se ponovno uključila
    Jučer sam se baš nasmijala show živi od prdca, momof5, dolcegusto (dobrodošla)
    Bubice super za pregled curica raste 
    Drago mi je da su svima pregledi i nalazi dobro prošli…neka se tako i danas nastavi
    Dora <3 tvoja priča me baš dirnula i drago mi je da ćete uskoro imati svoju sreću u rukama 
    Elly ti danas ideš na pregled - napomeni im te bolove možda te stave na ctg samo da bace pogled
    AnaAn sretno, da ti što brže prođu dani 
    MissGraz mislim na tebe….nadam se da se nije odužilo i da odmaraš sa bebicom

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Jutro, curkee. 
    Bas mi je zao zbog bolova od carskog, a malecka je preee 🙈💕
    Nadam se da ce se MissGraz uskoro javiti s lijepim vijestima
    I bebolinkaaa
    A i ines da vidimo da se snalazi :) 

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Ne znam jeste vidjeli ovu stranicu,ali ja se topim na ove dekice🥰 https://ibb.co/hYwsF02 [ibb.co]

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/WHjgyQx [ibb.co]
    Na nogama od 6:30 odradila jutarnju misu,setnju i spizu. Juha se krcka,školarci se spremaju za skolu a ja i moja Ritica na sunce u setnju..
    Ugodan ostatak dana svima🥰🥰 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    mom_of_4

    https://ibb.co/WHjgyQx [ibb.co]
    Na nogama od 6:30 odradila jutarnju misu,setnju i spizu. Juha se krcka,školarci se spremaju za skolu a ja i moja Ritica na sunce u setnju..
    Ugodan ostatak dana svima🥰🥰


    Pa ti si na nogama od jutra🙈 uzivajte u suncu curke💗 danas je divan dan🙏🏼🥰

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Malo sam obrisala radnu plocu u kuhinji, stakleni stol, prasinu po dnevnoj i umivaonik jer vise zbilja ne mogu to gledati i ja mislim da cu krepat 😵🥴, a sve skupa 10min, jos dok se popnem natrag po stepenicama do kreveta to je to za danas 😕. Mislim da cu i ja odspavati jos rundu. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    mom_of_4

    https://ibb.co/WHjgyQx [ibb.co]
    Na nogama od 6:30 odradila jutarnju misu,setnju i spizu. Juha se krcka,školarci se spremaju za skolu a ja i moja Ritica na sunce u setnju..
    Ugodan ostatak dana svima🥰🥰


    Zavidim ti na setnji uz more, prekrasno nesto, pogotovo dolje na jugu di si ti 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.