Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Lussi - kolica tu vrh 👍👍🥰
    EmEn - ajooojj 😏 mogu mislit kako, ako nesto ne podnosim to je kad se porezem uff 🤨 sto se tice mucnine i meni je tako zadnjih par dana, isto ne znam da li je to neko podsvjesno uzbudenje, zgaravica ili nesto deseto. Mislim da nam je takav dan, a ni ove lude promjene vremena bas ne idu u prilog..koliko god je lijepo vidjeti sunce, opet utjece to na nas 🤷‍♀️
    Nikac - slazem se, ja imam isto grupu sa curkama na wappu i bome mi zna nekad ic na zivce, ugasim ja tonove, al brate ja sam dupla djevica u horoskopu i ne volim kad mi na onoj traci stoji neotvorena poruka hahah kontrol freak 😅🤣 ja to moram odmah otvorit il maknut, a ako maknem znam da cu zaboravit odgovorit..uglavnom grupa se uvijek moze naknadno otvorit kada budemo imale svoje bebice u rukama 👍🥰

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Petra982

    Lonmi, glukoza je unutar navedenih parametara.
    Mene ova južina uneredi, mogla bih spavat cijeli dan!


    Da, po ovom nalazu je. Ja cu svejedno obaviti sve kroz dr tj, samo da se privatnik javi, poslala sam im mail od kilometra 😂😂😂. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Bok, evo da se i ja javim na novu temu.
    Lussi, kolica su super! Djeluju cvrsto, a opet kotaci nisu ogromni.

    Ja sam ih isto konacno kupila- babyzen sam uzela. Jos ih moram oprati samo, to bi mogla sutra. Skoro sva robica je opeglana i oprana, jos neke sitnice nisu. Stvari za sebe za bolnicu imam, samo moram spakirati torbu. Moram neke poslovne stvari rijesiti, predaju nekih izvjestaja, to stalno odgadjam… starija curica drugi tjedan ide u svoju sobu… ugl, sutra ulazim u 35.tt, cilj mi je da do ulaska u 37.sve bude rijeseno (iako vec vidim da nece🤣🤣).
    Kad sam rodila prvu bila sam na eporeznoj nakon 10 dana😑😑 sad stvarno ne bih to…

    Nisam uspila pohvatat, je li jos netko osim AnAn u bolnici? Btw, mislim da je super sta su ti brisevi dobri, odlicno sta bakterija nije uzrok otvaranja. Mozda samo genetika i takav cerviks…a to se rijesi mirovanjem.

    Jesmo mi jedini bez imena za bebu?

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Bebolinka, moja cimerica koja je dosla s trudovima (pa su je stavili u sobu umjesto u predradjaonu) imala je kod sebe vrecicu badema i susenih brusnica, dvije one energetske plocice slatke, vodu i stapice. To mi se ucinilo skroz okej i dovoljno. 👌
    Nikac, daaa uzbudjenje je na nivou ali me i spopao i neki zen, lakse se dise kad je sve spremno. 🥳 
    EmEn, same here 🙋‍♀️, sve te kuzim vjeruj mi!  Ne daj se 💪 
    Lonmi, fino ti napravi na svoju ruku ogtt i mirna si!! 
    Petra, koja je kombinacija u zdjeli? Daj recept. 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Evo i mene (nas)🥰👋
    .
    Lussi - jesi lijepa trudnica 🥰 bas ti lijepo stoji trbuscic i drago mi je da ste ti i kuma rijesile kolica, svidjaju mi se jaaako 😉
    .
    Ja sa deckom sjedala na balkonu, u tajcama i duksi, upijala vitamin D, znaci divota 🌞🥰 bebica iznutra se javlja, bit ce sa isto gusta u suncanima 😎
    .
    OGTT - meni je na pocetku trudnoce na KKS i na OGTTu prvo vadenje nataste bilo 5.1.i iako je to granicna vrijednost i cak su mi druga 2 vadenja bila okej, ona sestra na Vuk Vrhovcu odmah rekla da cemo mi to tretirati kao gestacijski dijabetes🤷‍♀️ neka oni/mi pusemo i na hladno, vidis kak se s tim nije za zezat. Kad sam procitala ovo o seceru 17 nataste, malac 2-3 dana natecen i nemre oke otvorit - pa posijedila bih od brige 😱
    .
    Mi smo narucili kolica 23.01., znaci do 23.02. bi trebala stici🤔
    .
    Ja i dragi picimo sad u … Feroterm😅 idemo skicnut plocice i do stana da vidimo kako napreduju radovi🤞 a i lijepo je vrijeme, mozda se cak na povratku pocastim sa… krafnom😅🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Hey girls! Evo i mene. 🙋‍♀️🤰🏻

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Cure, nemojte tolko krafni jest, nakon 5.meni obicno muka bude 😂😂😋😋😋 
    .
    AnaAn nisam ulovila post, ne smijes doma jos? Sta kazu zasto?
    .
    Mi smo narucili raznjice. Muz radi, ja lezim i nije mi imalo smisla nest ic kuhat 😅 
    .
    Jagodica uzivajte u odabiru! Kazu svi da su to slatke brige oko uredjenja stana, nama su bile samo brige. 😂 al je sad slatko u stanu. Sad cu delozirat muza iz home office-a i slozit sve za bebu a on ce iz kuhinje radit.

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Hvalaa curke,nadam se da du i prakticna kak su lijepa🤞🏼🥰
    Jagodice hvala tii💗💗 kaj su vam rekli kolko treba da dodu kolica?  To idete u trgovinu po njih ili?
    Meni pise na ovoj stranici dostava 3-5 radna dana i dodu mi domeka🥰 ovaj iz dostave ce poludjet samnom.. danas mi je dostavio hranu za pse od 15kg pa sam ga molila da mi to donese do vrata da ne ostavljam kod ograde jer je tesko🤣 on mene gleda a ja kazem, a trudna sam,znas..ne smjjem bas dizat tesko🤣🤣🤣🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Nek si ti hvatala sunce,bas je lijepo vaani, danas je milina😍😍 ja cu opet zacas peseke van pustit i malo sjest,bas mi pase sunce i raspolozenje mi je odmah bolje🙈

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Petra sta je u zdjelici daj recept nemoj da moram po keksima oplest domaćica me gleda sa stola 😂😂😂😂 vise nista necu kupiti za u kucu ni smoki ni keks ni bombone imat cemo vode za piti i zelenjave za žvakati i cao

    [lilypie.com]

  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    Evo i nas 😊
    Lussi- divan trbuscic vec…bit ce prava loptica 🤩 a kolica su mi prekrasna…tak su i meni moja…na prvu kad sam ih vidla…i muž se odusevio…i boja izgled sve mi je sjelo na prvu…😊 
    Ajme vi ostale koje ste u terminu ili bas blizu zavidim 🤩 meni moj bebac zadnja dva dana bas neda hodat…😔 nabio se u lijevu stranu glavom valjda i ne pusta…tolko mi je tesko stajat i hodat ..nisam si to mogla zamislit 😂 valjda ce mi se smilovat kroz dan dva…😅 
    Glukoza-inace je ref interval do 6…al meni u nalazu nize toga pise i za trudnice <5.1 ,zato je moja i dramila tad vec…a ja onak zbunjena…
    Robica i oprema-ja cu stvarno racunat da u sljedecih mjesec i pol rijesim sve…da nebi na kraju muz imao posla…ipak je treca trudnoca i ko zna sta ce bit do kraja 😅 
    Imate info di ima ljepih kofera…onak srednjih…u potrazi sam sad…? 
    Petra- sirova heljdina kasa….jel to stvarno nisi kuhala ili? 😂🙈 ja spremam al samo kuhano jedemo…

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.