Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 846

    Prijavi adminu

    Lussi kolica su superrr 😊😊😊

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Petra982

    Lussi

    https://ibb.co/4Fyfh6k [ibb.co]
    Nadam se da mi budu dobra,jaako mi se svidaju🥰

    Super su!


    Saljem muzu video a on kaze,kaj moraju imat te “sljokice”, kaj se to nemre lakse sklopit
    E reko,jesi laik, jos te svasta ceka🤣🤣
    On bi valjda jedan klik i sklopljeno🙈🤷🏼‍♀️

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Evo i mene, ja sam danas u komi totalnoj. Da nisam 35 tjedan rekla bi to je to večeras ili sutra idem rodit. Znači sve u trbuhu me boli, česte kontrakcije , bebač rastura po trbuhu još uvijek, povraća mi se neznam je od ove hrane ili nervoze ili od tuluma od malog, uglavnom još da prijavim da sam jučer s najoštrijim nožem porezala 3 prsta dok sam rezala meso i to me jos uvijek boli i stalno ponovno prokrvari jer je duboko, a danas bez obzira na prste i moju tu cijelu slabost vozi djecu u školu iz škole pa skuhaj pa peglaj pa nervoza me tuče na najjače jer još moram i te prste pazit. A muž radi danas od doma i samo ga izbjegavam jer mu je bolje da me ništa ne pita danas jer ćemo se samo svađat sigurno osjećam to. 😑😒🙄 Sad mi je lakše kad sam vam se malo izjadala. 😉 Jadne vi samnom 😬

    [lilypie.com]

  • Avatar nikac

    nikac

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Evo i mene!
    Whatsup - ja sam za to da ipak ostanemo pri forumu, svatko se tu prikljuci kada zeli i ima vremena a onako bi stalno nesto zvonilo, miljon poruka…ja i inace imam dosta aktivnih grupa na viberu i na whatsupu sam sa ekipom sa joge (koja je sad malo utihnula jer smo online ali ce se opet aktivirati) i onda bi mi jos jedna super aktivna grupa bila too much. Nadam se da se ne ljutite zbog moje otvorenosti. Ugl forum mi je prva liga i ubacim se kad god stignem, vjerujem da cu biti jos aktivnija kad ostanem kuci na porodiljnom. 
    AnaAn drzim fige da u pon ides kuci 
    Ja sam jucer isla po konstrukciju za kolica u Bubamaru, prezadovoljna sam, napravila sam djir po ducanu da vidim ako sve stima, i jos mi je nezamislivo da cu za 3 mj svoju bebu vozit! 
    Kety jako ti je lijep trbuscic a i kolica su divna, ova smedja boja mi je top! 
    Miss Graz ti si nam u niskom startu, mora da raste uzbudjenje kad tako sve pripreme polako privedes kraju i ostane samo odbrojavanje do susreta 
    Jedva cekam da krene slanje fotkica nasih kutaka, sobica i zadnjih priprema….bas se veselim tom dijelu, farbanju sobe, sastavljanju krevetica, cak i pranju i peglanju 

    Pula, 33 god, prvo dijete, curica Darla rođena 24. 04.2021. 💕

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    EmEn, mila, izdrži! Šparaj se čim više! 
    Meni je tako lijepo leglo spavat još par ur, ne mogu vam opisati. Ko nova! Sad ću si skuhat kavicu i pripremit krumpir za pire. Sarma je od ned.  I to bude to od mene za danas. Eventualno stavim mašinu robe jer se opet prelijeva preko kante, al mrzim i mrzim sušiti u kući. Moram kupit sušilicu čim prije.

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Zasto ja bila ne bi biser da sve natipkam pa izadem 😅🤨
    Pokusaj br 2.
    Vidim da se dosta bebica aktiviralo jutros, moja ne da je bila turbo vec nisam znala sta se dogada, cak nisam znala sta bi vise, kako bi se okrenula pa sam od 4h svako malo ustajala iz kreveta i setala okolo jer jedino tako je bila mirnija. Sta joj bi tko ce ga znati 🤷‍♀️ dobra 3 sata me posteno izudarala po svim mogucim organima, a desna strana rebara je ipak najvise najeb*** hahah cak jos uvijek osjetim da me boli lagano. Dal je i nju ova juzina opalila 😅 ako nista drugo bar me lijepo potjerala na wc, pa sam se fino “ocistila” 🤣
    Bebolinka - pricaj mi, mene zgaravica vec mjesecima ne napusta, al posto se meni trbuh spustio mislila sam ajde malo ce popustit, al sipak, ne stedi ona i dalje moj zeludac ocito 😅🤣
    AnaAn - zao mi je sto te ne pustaju kuci, bas smo se nadali da ces krajem tj ici, al eto nista 🙄😏 bar imas nas ako nista drugo 🤷‍♀️💗😊 i mantramo za iduci tj za dobre vijesti 
    Kety, Lussi - divne ste cure 💗🤰🥰
    Bubica - uff bas mora uvijek nesto biti, ipak nadam se da nije nista. Al ako nisi sigurna imas u ljekarnoj one uloske amino check za provjeru plodne vode, da li curi, pa si mozes probati uzeti to, cisto da budes sigurna sto je 👍
    Vidim ima nas sutra na pregledima 😁

    Ja ne znam cure, da li je bilo do teme ili jednostavno steka forum cijeli 🤷‍♀️ vidjet cemo.

    Kad ste vec kod krafni, bome cu si ih uzet sutra kad budem isla s bolnice 😁 Plodine su mi usput, a vidjela sam da su tamo na akciji 🙈

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Momof4  hahah ma ti si legenda 😅😊😁

    Cure koje su zavrsile sa pripremanjem za bebicu e sad lijepo samo slijedi iscekivanje 🥰🥳

    Iva - daa joos maloo 😁 nekako mislim da je za sad jos bolje ovdje na forumu dok ne budemo sve imale svoje krafnice u rukama, a onda se lako mi prebacimo u wapp grupu kad budemo razmjenjivale iskustva oko dojenja, spavanja, grcica i ostalog, kad ne bude bilo ovih lista za preglede i pracenja ko je koji tj trudnoce 👍😊

    Emmie - ajmee tako velika cura 🥳💗 neka samo neka oni rastu

    Bebolinka - meni se vise primala voda tamo oko 30tog tj i bilo je mozda 10tak dana tako, sad nista ne primjetim, cak mi ni noge ne naticu kao tada 🤷‍♀️ lice isto, ma sve mi isto..et jedino sto prstenje ne nosim vec 2mj jer ne ide preko zglobova. A ovako sam si skroz ista.

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Petra da bar ja mogu tako odspavati. Ja ko da sam na nekim drogama, puna energije, odmorna, dezurna sova po noci i budni nasukani kit na krevetu po danu.
    Nece i nece san na oci. A tako bi mi godilo, vrijeme bi islo puno brze. 

    Ja bi isla po ducanima, to mene vuce, gledala stvari itd., a sad samo online dolazi u obzir. I mi pronasli kolica i sve od namjestaja samo ce muzic otic kolica isprobati i kupljeno. Mada u meni cijelo vrijeme neka panika, a beba je super, ko mali zmajcek 😊
    Samo nek se okrene il na guzu il na glavu, fali mi bubnjanje. 

    Evo ove glukoze iz mojeg prvog nalaza:
    https://ibb.co/G9Mjnpv [ibb.co]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Lonmi, glukoza je unutar navedenih parametara. 
    Mene ova južina uneredi, mogla bih spavat cijeli dan! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Lonmi odi si odradi secer ako hoces zbog sebe bar,kad te ova nikam ne salje
    Ja bas gledam svoj nalaz kaj sam kks radila na pocetku,meni nema glukoze u nalazu🤷🏼‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.