Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nikac

    nikac

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Cestitke nasoj posljednoj proljetnici Ertzui 💕😍❤️
    Super porod i drago mi je da se sve odvilo tako brzo!
    Dobrodosla Lena! 

    Pula, 33 god, prvo dijete, curica Darla rođena 24. 04.2021. 💕

  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Hvala svima! 🤗💋
    .
    Kety daj mi molim te reci kako si s velikom nuzdom? ..mene je strah otic na wc, samo kad, da oprostis malo prducnem me zateze i boli, a kako ce tek onda bit. 🙈😱😣  mislim da i trebam ic danas, al me strah krenut da ne popuca ili da ne nece jako boljet.  Uzasne grceve, ko jake trudove imam i u trbuhu..neznam kad ce to stat.

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ertzui čestitke! 💐
    Ja sam te popratne trudove imala par dana dosta intenzivne kasnije sve rjeđe i lakše. Kod rezanja/pucanja i šivanja, osobno mislim da su drugi i treći dan najgori a zatim je svakim danom sve lakše…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    ertzui

    Hvala svima! 🤗💋
    .
    Kety daj mi molim te reci kako si s velikom nuzdom? ..mene je strah otic na wc, samo kad, da oprostis malo prducnem me zateze i boli, a kako ce tek onda bit. 🙈😱😣 mislim da i trebam ic danas, al me strah krenut da ne popuca ili da ne nece jako boljet. Uzasne grceve, ko jake trudove imam i u trbuhu..neznam kad ce to stat.


    Hej….e ja sam kupila dulcolax tablete…i u bolnici su mi rekli da popijem …bolje nego da mi savovi popucaju od naprezanja…il si uzmes cepice ako nemas problema sa hemicima..patronazna mi je savjetovala topli donat 3dcl + 1 šumeca magnezij…to popit ujutri i nista ne jest iza toga 1h. Trudove te sam imala jos 4 dana nakon poroda..pila sam brufen jer bez njega nije islo,beba stalno na prsima onda mi je bilo jos gore. Ranu sam tapkala 2 dana cajem od hrastove kore….sad spricam octenisept. Probaj lezat cim vise barem prvih tjedan dana.znam da je tesko uz jos djece…moji na srecu znaju vec sami puno toga pa je bilo lakse…al eto..drzi se 💞 

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    MareiKate i Kety hvala! 😊 

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Eto posto je tema zatvorena, tu je link novo-stare teme ko jos ne zna https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/mame-bebe-proljetnice-2021-83437 [miss7mama.24sata.hr]

  • Jelenko1988

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bebeto

    Tinchy_07

    Cure ja ipak isla na pregled i dobro da jesam, ctg ocitava kontrakcije, cerviks se smanjio na 25mm,te sam od sad na dalje na mirovanju.
    Kaze dokica da je beban glavom dolje i da radi pritisak i da bolje ne sjedit, stajat, maksimalno lezanje na lijevom boku da spriječimo da se krenem otvarat. Napravila briseve, urinokulturu pa kroz koji dan budem imala nalaze. Misli da imam koju bestiju obzirom na bol, pa da vidimo sta je u pitanju i krenemo ljecit.
    Vezano za mjere ima 1,300kg,al po mjerama trbuscic je za 28 tjedana, ne za 30. Ima koja iskustva s time, dali me to mora brinut ili stigne to doc kako treba?
    Iskreno, stvarno me prestrasilo svi ti bolovi, pogotovo jer je to nasa dugo ocekivana, MPO beba, ali cesto skicnem vas da vidim kako napreduju i divno je cut vase price.
    Vidim da ima cura koje dugo miruju AnaAn, Bebeto, Danica (ispricavam se ako sam koga izostavila) i divim vam se na vasoj snazi. Meni mirovanje tek pocinje, do sada sam bome bila aktivna, ali bitno da je beban dobro.
    U svakom slucaju hvala na savjetima🤗
    Draga moja, nemoj se sekirati, znam da sad to zvuci bezveze, ali vjeruj mi nemoj se sekirati u tvojom tjednima moj cerviks je bio 9mm čak i manji na Y.Za lijekove sam doslovno molila i to jer sam vidjela ovdje na forumu da su dali AnaAn, znaci bez ikakve terapije sam bila 4.tjedna, u bolnici mi ni Tokolizu nisu želje dati, a na pitanje o Cardiopirin da pijem kući isto nisu željeli dati 🤦🏻‍♀️.Tako da se nemoj sekirati, jedina razlika između tvog stanja i mog je sto ja nisam imala bolne kontakcije i ctg nije očitavo trudove.Moj je manji za tjedan dana po privatniku po bolnici je veći za tjedan , ali šta oni uopće znaju!Rekli su mi da ću se do 30.tjedna poroditi i tako sam cekala, iznajmila stan kraj bolnice da budem , ako dođe do poroda i evo 37.tjedan.Samo ti miruj, ali baš strogo miruj.I bit će sve u najboljem redu😘❤️ Držim ti 🤞🏻 I znam da ces uspjeti.😘


    Pozdrav cure! Moje stanje je sljedeće; u 16.tjedanu (cerviks y 22mm, uradnjena serklaža) , uglavnom mirovala, sada sam 19+4 (cerviks y 9mm, šav kao da popušta i otvara se). Preporučeno strogo mirovanje i doktori ne mogu reci koliko dugo će izdržati, pijem Roidakal, Duphaston, Mg i Novalac, nemam bolove. Jako me strah, da li netko ima slično iskustvo i kakav savjet? Hvala!🌹

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.