Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Znaci..u 9 dosla, ctg, test  na koronu, uzv, pregled dole - otvorena 5cm, dobila sam tabletu da dobim trudove, u 11 sati nakon drugog ctg-a su rekli neka odemo setat i da dodemo u 14 sati na ctg….mi dosli gore u 13 jer sam imala ceste trudove i poceli su jace boljet, nisam mogla sjest  jer mi je bio jak pritisak na guzu kod truda i taman me pocne jako srafit kad sam gore dosla, pregleda me otvorena 9cm …i eto u 13.46 je bila vani..  Bilo je bolno ali i hvala bogu ekstra brzo. 😊 bas oni jako bolni trudovi su bili zadnjih pola sata, a na izgonu ih vise nisam dobro osjecala i nisam znala kad tocno tiskati pa sam popucala prema guzi i to me zateze i boli. 
    Lena od kad je probala cicu vise se ne moze odvojiti od nje i cjeli dan je tako rec provela budna jer se odma budi kad nema cice.. 🙈  spava od prilike od ponoci i jos uvijek, s povremenim kratkim budenjem jer joj se bljuca od plodne vode..tako da je o s menom u krevetu jer drugacije nije islo. Ja sam samo dremucakla, od spavanja nista. 🙈

    Bome da su doma krenuli trudovi neznam jel bi stigla do bolnice (happycry)

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Cestitam❤️❤️❤️ brz oporavak ti zelim a malenoj sretno i bezbrizno djrtinjstvo❤️❤️❤️
    Sluzbeno je tema gotova😓😓😓😓😓

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    💖BEBE PROLJETNICE  2021💖
    Lady_E- 05.02- Una💖
    Ivancica90- 12.02-Leo💖
    Korra- 17.02- Theo💖
    TheTina- 19.02-Cura💖
    Ines- 20.02- Nea💖
    Emmie- 16.02-Ayaat💖
    Ninnach- 24.02 - Sara💖
    MissGraz- 24.02Cura💖
    Elly94- 03.03- Lucas💖
    Fancy- 04.03 Cura💖
    Gita_kc-05.03- Mak💖
    MareiKate- 06.03-Josip💖
    Bebolinka- 07.03 Cura💖
    Bubica1- 08.03- Sara💖
    EmEn9- 10.03- Lukas💖
    Ružica- 11.03 Dečko💖
    Pupetta- 14.03 Dečko💖
    Blossom- 15.03 Lorena💖
    Ridja- 16.03 Jan💖
    Avama- 23.03 Leon💖
    Girl1234- 25.03 Teo💖
    Rita88- 25.03 Ena💖
    Nadi_- 29.03 Dečko💖
    Bebanomoje- 30.03 Lejla💖
    Zara01- 30.03 Ria💖
    Dora2021- 03.04 Dora💖
    Elledanse- 05.04 Ela💖
    Jagodica123- 06.04 Fran💖
    Kontesa1- 06.04 Dvije cure💖
    NevaEva- 11.04 Valerian💖
    Babyboy- 18.04 Dečko💖
    Thera- 18.04 Saša💖
    Mar93- 23.04 Maro💖
    Ruska1986- 24.04 Katarina💖
    Nikac- 24.04 Darla💖
    Palonkica-27.04 Marin💖
    Mateja91- 30.04 Ana💖
    Julesica- l30.04 Adrian💖
    Erika33- 01.05 Šimun💖
    Lea23- 02.05 Nicole💖
    J3ll3na- 02.05 Oliver💖
    Petra982- 05.05 Adrian💖
    Lunica-06.05 Mihael 💖
    Lussi- 07.05 Aurora💖
    Iva111- 10.05 Zoe💖
    AnaAn-12.05 Matej💖
    Lonmi- 16.05 Cura💖
    Mom_of_4-17.05 Pia Josipa💖
    Danica85- 19.05 Ema💖
    Valkris-20.05 Lea💖
    Kety992- 23.05 Mateo💖
    Tea2807- 01.06 Bruno💖
    Kreativka- 01.06 Rita💖
    Ertzui-02.06 Lena💖

  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Bilo mi se drago druziti sa svima vama i citati vasa iskustva 🤗 vidjet cu da li cu stici makar skicati malo u onoj grupi da vas popratim… 🤗

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ertzui cestitkeee🎊🎊🎊
    i jos jednom svima s ovog ponosnog popisa velike cestitkee, sve smo mi tto junacki doveli do kraja❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    ertzui

    Znaci..u 9 dosla, ctg, test na koronu, uzv, pregled dole - otvorena 5cm, dobila sam tabletu da dobim trudove, u 11 sati nakon drugog ctg-a su rekli neka odemo setat i da dodemo u 14 sati na ctg….mi dosli gore u 13 jer sam imala ceste trudove i poceli su jace boljet, nisam mogla sjest jer mi je bio jak pritisak na guzu kod truda i taman me pocne jako srafit kad sam gore dosla, pregleda me otvorena 9cm …i eto u 13.46 je bila vani.. Bilo je bolno ali i hvala bogu ekstra brzo. 😊 bas oni jako bolni trudovi su bili zadnjih pola sata, a na izgonu ih vise nisam dobro osjecala i nisam znala kad tocno tiskati pa sam popucala prema guzi i to me zateze i boli.
    Lena od kad je probala cicu vise se ne moze odvojiti od nje i cjeli dan je tako rec provela budna jer se odma budi kad nema cice.. 🙈 spava od prilike od ponoci i jos uvijek, s povremenim kratkim budenjem jer joj se bljuca od plodne vode..tako da je o s menom u krevetu jer drugacije nije islo. Ja sam samo dremucakla, od spavanja nista. 🙈

    Bome da su doma krenuli trudovi neznam jel bi stigla do bolnice (happycry)


    Čestitke draga…i drago mi je da je proslo super brzo 💞   i ja sam pukla prema guzi…i sivana..evo 11 dana poslije mi je vec bolje…jedva cekam da otpadnu konci i pocnem normalno funkcionirat. Drzi se i brz oporavak 🤩 

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Upadam sa ljetnica koje vas povremeno škicaju kao uvertiru i sad već pomalo nestrpljivo čekaju svoj red. 
    Čestitke svim proljetnicama na uspješnom zatvaranju teme i na vašim  bebicama, vama brz oporavak i ufuravanje u ulogu mamasita 🤱🤱🤱

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Čestitke, draga! Uzivaj s malom curkom i zelim ti brz oporavak ❤
    Sad sam i ja bas nekako emotivna kad sam shvatila da je tema zatvorena. Prekrasno je bilo, a nadajmo se da ce se i nastaviti  

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar Petra982

    Petra982

    Broj poruka: 1904

    Prijavi adminu

    Evo i Ertzui nam je rodila!!! Čestitke i dobrodošla Lena! Tebi majčice brz oporavak!!! 💐💗

    Temi je kraj! Hvala vam svima na divnom druženju, riječima utjehe i savjetima! Posebna jedna ekipa! Popratim vas na bebama kad stignem!!! 😘😘😘 

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Evo curke,ak se koja oce cuti, tu su moji profili🥰 
    Bilo mi je drago druziti se s vama❤️
    9 mjeseci je uz vas brzo proslo, mi smo svoje odradile,sad ide ljepsi period,period majcinstva🌺
    Puse svima😘
    https://ibb.co/4YYwW34 [ibb.co]

    https://ibb.co/QM0rPbr [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.