Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Jucer mi ga dofurali u 22 na 1h, dok je bio samnom je spavao. Nagutao se plodne vode pa cemo ujutro sad probati sa dojenjem. Uglavnom, pupkovina je bila pretanka pa je tokom trudova gubio kisik i padali su mu otkucaji, pa me poslali na hitan carski. Rez boli, danas cemo se dizat. I cekam pedijatra da mi kaze kolko je dug i kad se tocno rodio jer mi nitko nije rekao. Uglavnom, dobro smo 😁

  • Avatar Kreativka

    Kreativka

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ertzui

    Kreativka javi se kad ces moci sa svojim iskustvom. 🤗
    .
    Kod mene i dalje nista, tako da moram se pomiriti sa sudbinom - sutra inducirani porod. U 9 moram biti u bolnici, drzite fige da se ne mucim cjeli dan, nego da bude sto brze moguce. 🤞🙏
    .
    Tea sutra imas pregled ako sam dobro zapamtila..sretno i zelim ti da ti krene samo, da ne moras i ti na inducirani. 🤞😊


    Hvala Vam curke!
    Moje iskustvo je bilo prestrašno i jako sam se namučila…
    Došla sam u bolnicu u 22:30 nakon što mi je sat vremena ranije pukao vodenjak. Nakon ambulantnog pregleda i covid testiranja smještaju me u boks rađaone i tu kreće agonija. Nisam imala ni trudove niti sam se otvarala. Kreću s gelom za otvaranje, pa dripom, pa epiduralnom, pa jačim dripom i još dvije epiduralne. Otvorila sam se do 7 cm u luđačkim bolovima ali nedovoljno, rekli su da je beba previsoko i preko 4 kg tako da su me oko 19 sati navečer ipak uputili na carski uz opću anesteziju. Dobili smo prekrasnu štrucu od 3756 kg koju nažalost nisam vidjela još al nadam se ujutrro jer sam na intenzivnoj…. Bit će mi preteško jer me strah što nije bilo kontakta koža na kožu…. Ali jedva čekam bebicu. Bitno da je ona živa i zdrava a ja ću se već nekako oporaviti… 

  • Avatar Kreativka

    Kreativka

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    E da, zahvaljujem svima u Petrovoj, jesu me izmučili jako ali spasila me jedna preedraga doktorica koja je zaključila po dolasku u smjenu da ću biti za carski ako ne krene do 18 sati beba. Tako je i bilo, dala je sve od sebe da me ne režu jer bi oporavak bio puno bolji ali nažalost nije išlo.

    Hvala i Vama curke na podršci i ohrabrenju ❤️😘
    Uživajte u svakom trenu sa svojim bebicama 🥰

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Kreativka cestitke tebi i malenoj, zao mi je sto ste se napatile. Ni ja nazalost nisam imala onaj prvi kontakt, ali sve cemo mi to nadoknadit sa njima. Brz oporavak vam zelim 😁🥰🥰

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Tea2807

    Kreativkacestitke tebi i malenoj, zao mi je sto ste se napatile. Ni ja nazalost nisam imala onaj prvi kontakt, ali sve cemo mi to nadoknadit sa njima. Brz oporavak vam zelim 😁🥰🥰


    Cestitke od srce i sto brzi oporavak ti zelim ❤

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    kreativka

    ertzui

    Kreativka javi se kad ces moci sa svojim iskustvom. 🤗
    .
    Kod mene i dalje nista, tako da moram se pomiriti sa sudbinom - sutra inducirani porod. U 9 moram biti u bolnici, drzite fige da se ne mucim cjeli dan, nego da bude sto brze moguce. 🤞🙏
    .
    Tea sutra imas pregled ako sam dobro zapamtila..sretno i zelim ti da ti krene samo, da ne moras i ti na inducirani. 🤞😊

    Hvala Vam curke!
    Moje iskustvo je bilo prestrašno i jako sam se namučila…
    Došla sam u bolnicu u 22:30 nakon što mi je sat vremena ranije pukao vodenjak. Nakon ambulantnog pregleda i covid testiranja smještaju me u boks rađaone i tu kreće agonija. Nisam imala ni trudove niti sam se otvarala. Kreću s gelom za otvaranje, pa dripom, pa epiduralnom, pa jačim dripom i još dvije epiduralne. Otvorila sam se do 7 cm u luđačkim bolovima ali nedovoljno, rekli su da je beba previsoko i preko 4 kg tako da su me oko 19 sati navečer ipak uputili na carski uz opću anesteziju. Dobili smo prekrasnu štrucu od 3756 kg koju nažalost nisam vidjela još al nadam se ujutrro jer sam na intenzivnoj…. Bit će mi preteško jer me strah što nije bilo kontakta koža na kožu…. Ali jedva čekam bebicu. Bitno da je ona živa i zdrava a ja ću se već nekako oporaviti…


    Jao, kao da opisujes moj porod! Uzas! Zelim ti da se sto prije oporavis… ❤ uzivaj sa svojom beburinom

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌺Principessa🌺

    🌺Principessa🌺

    Broj poruka: 458

    Prijavi adminu

    Tea i Kreativka cestitke, brz oporavak vam zelim a bebicama sretno i bezbrizno djetinjstvo💖
    Ertzui danas ti nastupas i ti si nam zadnja proljetnica!! Sretno i da cim brze i bezbolnije prode💗 cekamo ☀️🌺💞
    I to je sluzbeno to,zadnja proljetnica! Nasa tema je zavrsena. Joj,vec sad mi sve fali,pogotovo ono trudnicko dopisivanje i zaljenje na sve😅 Ekipa ste za 10, bilo je odlicno💓 Uvijek cu vas pamtiti💕💖💖💞💓🌺🌺🌺🌺

  • ertzui

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Da se javim samo…procjenjena je na 3200, otvorena sam 5cm bez trudova, sad sam dobila neku tabletu da bi trudovi krenuli. Javim se kada cu moci nakon poroda. 😊

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    ertzui

    Da se javim samo…procjenjena je na 3200, otvorena sam 5cm bez trudova, sad sam dobila neku tabletu da bi trudovi krenuli. Javim se kada cu moci nakon poroda. 😊


    Sretno ❤❤

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Kreativka cestitam! Zao mi ne zbog loseg iskustva, ali glavno da je ishod dobar. Zelim ti brz oporavak i uzivaj ❤
    Ertzui sretno, nasa zadnja prometnice! Neka bude brzo i cim bezbolnije ❤

    Baby P 03/21 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.