Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar J3ll3na

    J3ll3na

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Lunica, nikako ti odg. Moj pregled jucer i nalaz doktorice identican tvom-visoko beba, ni blizu porod a BH kontrakcije soraju stalno. Malo se danas smirilo pa ih imam rjeđe, al kad sam se opet aktivirala s ciscenjem, usisavanjem, pranjem podova i dugom setnjom danas me opet krenulo pa sad malo lezim.
    Da, prvi porod vaginalni i sve bilo super i oporavak i nadolazenje mlijeka odmah drugi dan.. Ma za 10. Sad me strah jer ce to sve kasniti i tko zna kakav ce mi biti oporavak.
    Btw. meni isto jucer uzela bris za BHS i isto nisam osjetila.. Nalaz u pon, kod nje moram jos jednom utorak i onda trudnicka u bolnici🙆‍♀️🎉 Pa proletilo mi vrijeme… 😳 Ne znam kako vama, al meni to sve prebrzo zadnjih par dana… Tek sam sve oprala i priredila i vec moram rodit😜

  • Mar93

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    J3ll3na, ja te skroz razumin! Jesan sve oribala i dezinficirala, aliiiii 😱😍😱😍😱😍 mix svega 😵 NevaEva, kazes i tebi su tako prognozirali pa ti do termina? 

  • Avatar J3ll3na

    J3ll3na

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Mar, to ti je sve super. Beba taman velika, ti se nafrizirala, sad jos spakuj torbu do kraja i cekaj😁 ja sve gledam da odem barem na bojanje, al nikako da se nakanim.. A sta mi i vrijedi dok ja izadjem na sunce cu bit opet za bojanje🙆‍♀️😜

  • Avatar Principessa🌺

    Principessa🌺

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    NevaEva

    Lussi kak mislis nema je nakon iduceg tj.? Mislis na nasu? To bi bilo supeeeeer jer bi me onda inducirala u 41.sigurno 😂 a ne kasnije.


    Nema je kod mene u ambulanti u Kz vise ovaj mj,jako su prorjedili dolaske..iduci tj samo dva dana od 5 imamo ginekologe,nju i Pavlovica i to u utorak i srijedu i to je to..😥

    Popis termina i rodenih beba str. 1652💕
    .

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Mar pa to je super, bebo je velik i spreman, nema sta 💪
    Neka tebi njega i nesto prije, bas mi je drago 😊, ako ce tako biti 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Drage cure, jesam s Ljetnih beba, ali pratim vas redovno sve otkako sam prije mjesec dana prešla na preglede u Petrovu zbog visokorizične trudnoće.
    Uživam čitati vaša iskustva, svega korisnoga ima za čuti, a i predivnih slika za vidjeti, što novorođenih beba, što vas 😊
    Ja sam eto prošla dva pregleda u Petrovoj - bez UZV - ali mi je sada dala uputnicu za UZV tako da nalaz donesem na sljedeći pregled. Naručila sam se za UZV isto tamo, ali pretpostavljam da će isto trajati manje od 5 minuta kao i pregledi općenito. Sljedeći put ću se pokušati naručiti na Dom zdravlja kod svoje ginekologinje, možda se može 🤷‍♀️ Ako znate može li se, podijelite info 😉
    Pitala sam ih za tečajeve u Petrovoj, održavaju li se uopće (npr. online), pa su rekli da ne, ali da prihvaćaju bilo koje druge.
    Sretno svima, čuvajte se i držite, a ja vas svakako nastavljam pratiti 😁

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Cure odjecu za nas i bebu onda donesu muzevi taj dan dok idemo doma? I onda vani cekaju dok se mi oblacimo ili kak to ide 😂😂😂
    Ili se moze donijeti i u međuvremenu, vidim da neke nose i sa sobom, meni kofer na vrh puni 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Principessa🌺

    Principessa🌺

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    Mar bebo je vec dosta velik💙 sve bude to okej🥰

    Popis termina i rodenih beba str. 1652💕
    .

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Mar93

    J3ll3na, ja te skroz razumin! Jesan sve oribala i dezinficirala, aliiiii 😱😍😱😍😱😍 mix svega 😵 NevaEva, kazes i tebi su tako prognozirali pa ti do termina?


    Yep! U 35., u 36.na pregledu je rekla da me ocekivala u radjaoni a ne na pregledu, s 37 me i sestra vec pitala “bas se neda mali?” a dr.rekla, ja sam bila sigurna da ce on do sada. S 38 mi je rekla, a nista, mozda ipak idemo do termina. Evo sutra mi je termin. Ja vam govorim da cu zadnja rodit pa mi ne vjerujete 😂😂
    Tebi drzim fige da rodis lijepog velikog zdravog sina sto prije. Zadnji tjedni su kur***a 😋😋

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Kontesa čestitam ti 🎊🎉🎊🎉🎊🎉 Brz oporavak ti želim. Pa to su naše prve bebe blizanci na forumu 🤗🤗🤗 🎊🎉
    .
    Sad sam se sjetila je zna netko što nam je sa Bajo? Je se javljala šta? Mozda se i javlja sad ali je pod drugim nadimkom pa ja zaboravila uz svoj mozak 🤣🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.