Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    anaAn

    Lonmi - 😱😱😱
    Nisam znala za Kosa😔
    .
    Prvo trntrntrnnnn isla sam na wc i to me potjeralo dok sam lezala na stolu za CTG😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    .
    Drugo, doktor me pregledao cerviks mi je sad 19 mm, bebac je naopacke, glavom prema dolje. Sve je ok s njim, doktor jako zadovoljan sto nemam bakterija. U petak pijem zadnju tokolizu, za vikend necu piti pa ce vidjeti stanje u ponedjeljak, ako je sve ok idem doma 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳


    Daa i mene je sokiralo kad mi je rekla. Ja vec rekla muzu idemo u Zg u Ginekos cujem da je dr. Kos super i onda nista s toga. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lonmi

    anaAn

    Lonmi - 😱😱😱
    Nisam znala za Kosa😔
    .
    Prvo trntrntrnnnn isla sam na wc i to me potjeralo dok sam lezala na stolu za CTG😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    .
    Drugo, doktor me pregledao cerviks mi je sad 19 mm, bebac je naopacke, glavom prema dolje. Sve je ok s njim, doktor jako zadovoljan sto nemam bakterija. U petak pijem zadnju tokolizu, za vikend necu piti pa ce vidjeti stanje u ponedjeljak, ako je sve ok idem doma 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    Daa i mene je sokiralo kad mi je rekla. Ja vec rekla muzu idemo u Zg u Ginekos cujem da je dr. Kos super i onda nista s toga.


    I super da ti je sve ok i da ides uskoro domeka 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    anaAn

    Lonmi - 😱😱😱
    Nisam znala za Kosa😔
    .
    Prvo trntrntrnnnn isla sam na wc i to me potjeralo dok sam lezala na stolu za CTG😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    .
    Drugo, doktor me pregledao cerviks mi je sad 19 mm, bebac je naopacke, glavom prema dolje. Sve je ok s njim, doktor jako zadovoljan sto nemam bakterija. U petak pijem zadnju tokolizu, za vikend necu piti pa ce vidjeti stanje u ponedjeljak, ako je sve ok idem doma 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳


    Jeeeeeej 🤩🤩🤩

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    MissGraz moja kaze da mi je na pocetku secer bio 5.4 i da je to ok. Di je pocetak, a di smo sad.
    Ja ti njoj nist ne vjerujem, pokazala je svoju strucnost, napravila mi traume. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Jutro, curkee. 🌞 Meni noc bila vrh, doduse bez orgazma, al spavala 10 sati.. 😍
    Anan, superr 🤞
    Eer titranje ispod sisa i ja odnedavno stalno osjetim.. I čak ne kao titraj, nego da je bas zapro nogicama… Nekad slabo disem zbog toga
    A delikatese.. Sto reci.. Ne ustajem jos iz kreveta jer razmišljam sto napraviti.. Inače imam zdrav dorucak, al nesto razmisljam o krafnama 😂

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Lonmi

    MissGraz moja kaze da mi je na pocetku secer bio 5.4 i da je to ok. Di je pocetak, a di smo sad.
    Ja ti njoj nist ne vjerujem, pokazala je svoju strucnost, napravila mi traume.


    Ma da… znam. 😐 Ako ces biti mirnija odi napraviti ogtt privatno, dodje ti cca 100kn ne puno vise od toga. Ili ako ti se ne da toliko stajati tamo i piti to, izvadi barem samo secer na taste i vidi koliki je, pa ako je na gornjoj granici recimo, napravi i ogtt. A ako je recimo ispod 5 onda i ja sa strane svoje struke mislim da nemas brige barem sto se secera tice. 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 887

    Prijavi adminu

    anaAn - supeeeeer 🤩🥳 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica13

    Lavica13

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 🙂

    AnaAn - super, držim fige da nam se u pon javiš s kućnog broja 🤞😊
    .
    Titranje ispod grudi - ja sam isto to osjetila par puta 😁 nekako sam si zamislila da su to nogice 😍

    I meni već par dana forum šteka, kao da mi stranice trokiraju 🤣 mislila sam da je do mene, ali vidim da je netko spomenuo da isto ima taj problem

    Moje ‘krofne’ su svako jutro 2 kivija i 1 banana u običnom jogurtu 🤤 kad smo već kod krofni, od danas imate u plodinama po 11 kn 6 krofni u paketu i oooodlične su, sa kremom od vanilije i čokolade 🤤🤤 

  • Bebeto

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    anaAn

    Lonmi - 😱😱😱
    Nisam znala za Kosa😔
    .
    Prvo trntrntrnnnn isla sam na wc i to me potjeralo dok sam lezala na stolu za CTG😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    .
    Drugo, doktor me pregledao cerviks mi je sad 19 mm, bebac je naopacke, glavom prema dolje. Sve je ok s njim, doktor jako zadovoljan sto nemam bakterija. U petak pijem zadnju tokolizu, za vikend necu piti pa ce vidjeti stanje u ponedjeljak, ako je sve ok idem doma 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳


    Non-stop pratim šta se dešava.Toliko mi je drago da je sve u redu.😘❤️🥳❤️

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Ja procitam sve sto ste napisale i dok krenem odgovarati intimistične zaboravim sta sam procitala ahhahah show..
    Ugl zgaravica me umela isto kao na pocetku konstantan osjecaj tezine u zeludcu mislim da vise nece biti ni jutarnje kave opeet a taman mi je ona veselje činila ujutro nisam neki okorjeli kavopija ali ujutro ona čajna šalica s kavom i mlijekom ja to pola pola nalijem samo da ima okus kave sad me i ona vise ne veseli … prijec cu na cijedene sokove cini mi se sve sto se zvace me iritira..
    Lonmi nisam ni ja radila ogtt na prvoj krvnoj slici secer mi je bio ja msn 4,3 … Al mozda do iduce kontrole obavim jos jedno vadenje pa da sam nekako u glavi mirna da ne vazem cijelo vrijeme jel to ok…
    Neznam bili se smijala il plakala sama sebi,do podne napisem super sam jer kad se dignem ne boli nista a od podne cim nesto po kuci napravim i do ducana se dogegam vec krepajem ko krepana kokos pa kako je netko napisao steta da vas ne obavijestim ahhahaha.cudno bi bilo da nije nekome nesto…🥴 rekla bi dolaze bolja vremena ali kako za koga Vi sto cete roditi svaki cas sretno i blago Vam se a mi crkavice sta imamo preko dva mj cemo jos da se rostiljamo na laganoj vatrici…
    Sanjala sam sinoc da sam u boxu i da greben na kapiju da me puste doma hahahah kao nebi ja jos Hahahhahah
    Ajme sram me pojavit se dole hahahha nadam se da me se nitko ne sica … nakon prve sam rekla nikad vise pa su me prepoznali kad sam dosla drugi put i rekli evo one sta nece vise ahhahahhahahahah..drugi put sam isla placuci falila mi
    rodjena kci koja je ostala doma..treci put sam samo tila da je sta prije gotovo a cetvrti hmmm sad kedva cekam a kad dode cas bit ce nebi ja ipak jos 😂klasika…
    Ugl ja neznam kako ja s teme jedne dodem na nesto skroz stoto al steta brisat kad sam se ustipkala..ovo je sve od zatvorenog prostora postala sam asocijalna ne družim se s nikim osim s vama ahahhahah

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.