Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma lako za buru. U 6h je bio potres valjda 2.6 probudio me …to je neki 5. U 3 dana… I svi po noci.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja sam isto prirodno pepeljasto plava, uglavnom se farbala u svjetlije i onda me jednu puknilo da bi u smede. Ok je bilo prvih par puta, ali s vremenom je to otislo u dosta tamno (valjda dok se dobro uhvatilo, boja na boju) i onda mi je izras izgledo bas bezveze, ko sijedo jer je bio dosta svjetliji od boje. Tako da sam se na kraju vratila plavoj kosi.
    Zadnjih par godina se samo posvjetljujem onim sprejevima, a u trudnoci nisam ni to. Budem pustila malo svoju prirodu jos godinu, dvije dok mi ne krenu sijede


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ma lako za buru. U 6h je bio potres valjda 2.6 probudio me …to je neki 5. U 3 dana… I svi po noci.


    Vas je i ljetos drmalo par puta?
    Strasno neugodan osjecaj, bas ono panika 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ah …da nemam malu i nisam trudna nebi trepnula…ovako je panika naravno

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Ja evo isla dat urin za urinokulturu. Nalaz za tj dana,  nadam se bez bestije.
    Ikyri kod vas se bas zaredali ti potresi. Vjerujem da si se uplasila. Ja inace nisam trtaros,  al isto bi mi bilo koma sad s malim djetetom i trudna.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutro ProudMomy neka je bez beštije! Koliko dana nakon popijene zadnje tablete antibiotika si išla dati sad tu urinokulturu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutro zenice…evo ja OPET isla u doma zdravlja dati urin jer mi nisu poslali nalaze zadnji put i vadila krv za glukozu koju mi isto nisu poslali zadnji put
    Iduci tjedan sam u 13tt i doktor mi dao uputnicu za petrovu 3…jel moram biti nataste i za to vadjenje?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Jutro ProudMomy neka je bez beštije! Koliko dana nakon popijene zadnje tablete antibiotika si išla dati sad tu urinokulturu?


    Danas mi je tocno tj dana od zadnjeg antibiotika. Tak mi je ginic rekao,  da pricekam tj nakon popijene terapije.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    U zimskim bebama curice opako u prednosti nad deckima 17:9 🤗😍🤗😍🤗😍jos malo i krecu i one…prvoj termin vec 4.12 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    pikica3

    U zimskim bebama curice opako u prednosti nad deckima 17:9 🤗😍🤗😍🤗😍jos malo i krecu i one…prvoj termin vec 4.12


    Pa nemoj mi to radiiiiiiit njih ne pratim ahhahaha

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.