Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Katuska je toliko lijepa da bi njoj bilokoja boja kose super stajala. Ja sam prirodna brineta i nikad mi nije palo na pamet da idem u drugu boju. 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey, kako ti znas kako katuska izgleda?

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    🌵🐼zna hahahahaha fejs

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey se malo zeza il nas je na fejsu ganjala hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Christeen3107

    Christeen3107

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ima veze i smisla ako hormoni opadnu, a i gin mi je tako rekla. Nije nuzno ali moze oznacavati, nazalost. :( vise srece drugi put!
    Sretno svim trudilicama i nadam se da cemo si pisati opet uskoro! 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Honey

    Ikyri 😘



  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Christeen3107

    Ima veze i smisla ako hormoni opadnu, a i gin mi je tako rekla. Nije nuzno ali moze oznacavati, nazalost. :( vise srece drugi put!
    Sretno svim trudilicama i nadam se da cemo si pisati opet uskoro!


    Ja sam nazalost to isto prosla…kod 2.spontanog su me grudi prestale boljeti, i imala sam smedji iscjedak…tad sam odmah isla na hitnu i jos je uvijek sve bilo ok….nakon dva tjedna nije ! 
    Ali ovaj put, grudi su mi stalno bile na on / off i sve je ok….tako da…mislim da je to sve individualno.
    Da li vi mozete privatno otici na uzv i platiti? Mislim suludo mi je da jedna zemlja koja je sredjena ima prvi uzv u T tek iza 20 tt??!!!
    Cure, sretno na pregledima !
    Katuska,
    Ja sam vec ne znam koliko puta prelazila iz svijetlijeg u tamno i obrnuto….samo daj, malo za promjenu ! Uzmi u obzir da ce ti se sigurno isprati brzo, pogotovo ako imas pramenove ispod….trebati ce ti sigurno par farbanja kako bi boja usla u slojeve kose da ti se ne ispire.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    kaktus

    Honey, kako ti znas kako katuska izgleda?


    Pa bila je ono objavila svoje ime i prezime pa pohvalila sam se da sam ju onda izstalkala 😂Boze cure sta ste zaboravile, to od trudnoce 😂 ne samo da znam kako izgleda nego i gdje radi haha A jos smo u istom gradu, toliko je mali da vjerojatno imamo neke iste poznanike 😁 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    panda102

    Honey se malo zeza il nas je na fejsu ganjala hahahaha


    Znam da si i ti plava, pogodi odkud 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Panda,pikice,mono hvala vam! Javim se sutra😘
    Ja se do sad nisam nikad farbala,imam prirodno tamno smedkastu kosu. Nekako me strah u takve promjene ulazit kad ni sama ne znam u koju bi boju se farbala da se odlucim na to. A iskreno i neda mi se svako kolko ic na to farbanje,ovako dok jos nema sjedi dobro je. A kad krenu izbijat planiram se mozda krenut farbat 😎

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.