Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ja jako loše spavam. Stalno imam neke nemirne snove, koji se isto čine jako stvarni i budim se par puta tijekom noći..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja pijem Mg neki put cak i 800 mg na dan, dvije, jer isto imam bolove u donjem.dijelu trbuha, tako da Ivancica i Mg obican sumeci je za laksu probavu.
    Ja imam normalnu probavu, vjerovatno bas zato jer jos od transfera pijem Magnezij.

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce nesto pomoci..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja sam opet jucer jako prokrvarila, bas prava krv je isla friska, cak sam i normalan ulozak stavila, bila na hitnoj opet, srce je tad jos kucalo…i dalje cekam !
    Imala sam jace bolove nego do sada, i dalje me boli i donji dio ledja…cicke me skoro uopce vise ne bole pa sumnjam da ce ista biti od ovoga…

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mono kako je sad??? Jos krvaris?

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Mono kako je sada? Molim se za najbolji ishod

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    A lezim cijelo vrijeme pa nema sto ni curiti..
    Bilo je smedje po noci jer se dizem svako malo na wc piskiti…sad su opet one neke mrvice…tockice.

    [lilypie.com]

  • Spera

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozz svima, nova sam.na ovom forumu. ZM bila 20.7., osim grceva kao u pms-u nemam.nikakvih simptoma (zasad). Nadam se urednoj trudnoci jer sam panicarka…

  • Spera

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ja pak i dalje imam grčeve dolje ..kao da.ću dobit svaki tren. Idem na wc svako malo samo da provjerim je sve ok. A pritisak na mjehur je grozan, ponekad trčm na wc zbog par kapi.


    Identicno kod mene.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mono ja držim fige da je to samo zbog toga što maternica se širi a tvoja maternica je prošla kroz svašta pa dolazi do manjih krvarenja i sl…  samo ti miruj. Vidim da ti lađe tonu ali možda je ta mrvica veći borac nego što ti misliš. Drži se.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.