Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Curke ere super su vam slikice. Čestitam na spolovima. Čestitam i novim curama. Ja idem u ponedjeljak na pregled, nadam se da ću saznati spol 😁

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Grazia evo da pokucam super sam sad :) jesam sazbala..curka je..pa neki vec od 12 tt ali to je ono 80 posto sigurno..ali tamo oko 15 tt se vec lijepo moze vidjeti ako se ne skriva 😂😂
    Sofia drzim fige da ces saznati 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivanasu

    Ivanasu

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure,
    Pocelo mi je viti normalno da idem spavati oko 10 i ustanem u 10. Radim stalno popodnevnu smjenu pa na posao stignem, ali nis ne stignem po kuci. Imam za peglati ajme 🙈
    Nekako samo bi lezala i spavala i nemam volje ni snage ni za sta. 🤔

    Ima li jos koja takva da me utjesi? 😂😂

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ja danas imam edukaciju koju moram dovršit i moram sjedit oko 5h na stolici … Zadnji put sam skoro umrla … imamo blokove od sat i pol i onda pauza 15 min… a u subotu cijeli dan tako… Imam pravo na još jedan izostanak i sve mislim kako cu nešto lagat samo da ne moram doć. Neugodno mi je sjedit toliko dugo… sve me krene bolit. Samo što ne padnem sa stolice…

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ivanasu

    Dobro jutro cure,
    Pocelo mi je viti normalno da idem spavati oko 10 i ustanem u 10. Radim stalno popodnevnu smjenu pa na posao stignem, ali nis ne stignem po kuci. Imam za peglati ajme 🙈
    Nekako samo bi lezala i spavala i nemam volje ni snage ni za sta. 🤔

    Ima li jos koja takva da me utjesi? 😂😂


    I ja sam takva. Prva tri mjeseca kad nisam bila na poslu uglavnom sam lezala ili spavala. Vrhunac je bio jedan dan kada sam zaspala u 6 popodne i probudila se sutra ujutro u 9. Ali nekada stredinom 13 tjedana je to samo najednom nestalo. I dalje idem spavati nekih sat vremena nego inace, ali popodne sam bar funkcionalna.


  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ivanasu

    Dobro jutro cure,
    Pocelo mi je viti normalno da idem spavati oko 10 i ustanem u 10. Radim stalno popodnevnu smjenu pa na posao stignem, ali nis ne stignem po kuci. Imam za peglati ajme 🙈
    Nekako samo bi lezala i spavala i nemam volje ni snage ni za sta. 🤔

    Ima li jos koja takva da me utjesi? 😂😂


    To je sasvim normalno do 12tj. ali i nakon. Sad kao od 14-25tj. treba sredit sve veće pripreme jer kasnije je sve teže. A ja sad nemam novčića a baš mi se troše.

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Cure jel vadila koja od vas krv za kombinirani u vinogradakoj? Ja sam danas, rekli da ce nalaz stic popodne na mail, ali jos nije..


    Katuska, jesi dobila nalaze? Ja isto jučer bila na kombiniranom, i još ništa…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivanasu

    Ivanasu

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nekako se nadam da ce me to spavanje uskoro proci. Sva sam nikakva, sve bi nesto htjela a nista mi se ne da. 😂 uzas😶

  • Luna26

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ivanasu tako je i meni. Idem lec oko 22h a budim se ujutro oko 10-11  kad se dignem, nista mi se ne da i uglavnom sam na kaucu do 22 i tako svaki dan. Hahah grozno…

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jao spavanje, pa ja idem spavat u pola 9…. Dobro ustajem u 5 i na poslu se stvarno umorim al ovo je strasno za mene. Stid me hhahaha nikad nisam bila spavalica neka, danas bi kao trebali u setnju u kestene vec se vidim kako spavam u pola sume….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.