Problem sa zacecem

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LadyInes95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    E ovako pozdrav svima ženama i trebala bi iskrena mišljenja i savjete posto sam postala pomalo očajna. Muž je pomorac i često  nije tu pa samim tim nam je rad na bebi otežan. Situacija kod mene je malo teža trudimo se već 2 godine. Ja 27g on 36g, imam Pcos, Hashimoto , odstranjen jedan jajnik i jajovod. Ciklusi 40-45dana. Ne znam nikako kad su ti plodni dani. Problem je što on nema nikakvu seksualnu želju, moram ga doslovce moliti za odnos. Živimo sa njegovima i uvijek izgovor da su oni blizu. Velika je ljenčina kad ne radi noge u zrak i daljinski. Pokušala sam razgovarati da on uradi neke nalaze tipa spremio gram jer nam ne ide iz bekog razloga a neće ni da čuje jer do njega nije sigurno jer ima dijete iz prvog braka. Vidim da ulazi po stranicama za upoznavanje i izlazi sa društvom i često dođe malo pripit pa mi govori kako sam ja kriva što nemamo bebu. Kaže da mu ja radim stres i da zato nema želju odnosem i onda imamo problem i sa njegovom erekcijom.  Ja bi volila još neke pretrage da uradim da vidim šta je problem,  muž se ne slaže da treba da previše tražim uzroke kao sudbina je sudbina. Ako trebamo imati dijete imat ćemo ga. On ima dijete i nije mu toliko stalo a meni je dijete smisao života.  Njemu je ok i da nemamo djecu a ja ne želim taj život. Koje pretrage mogu uraditi bez ginekologa? Čitala sam za plodnost sluz ali ja to imam više puta tokom mjeseca. Treba mi  neki konstruktivno savjet ,odakle da krenem? Hvala svakome…

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Od muza 😎

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Cak bi se slozila sa SaYuRi..nemoj se ljutit, ali zbilja zasluzujes bolje od nekog koga moras moliti za odnose i ko ulazi po stranicama za upoznavanje. Mozda ti u glavi sad tako ne izgleda, ali zbilja, zbiljaaa bi ti bilo bolje bez njega. Zasto raditi bebicu s nekim tko te ne zasluzuje?? Imas 27 godina i sigurno jos imas vremena za bebu cak i uz sve probleme koje si navela…a tu je i potpomognuta oplodnja i cak umjetna oplodnja. Molim te promisli zelis li sa covjekom koji se tako ponasa prema tebi imati bebu?
    Ne zelim se nasladjivati, ali moj decko je toliko brizan da cak dok je na brodu nemam nikakve sumnje u njega, doslovno me zove svako 10 minuta i skida zvijezde s neba. Ciljaj za takvom vezom, za nekim tko ce ti svako jutro pozeljeti dobro jutro i svaku te vecer ususkati u krevet (ili barem nazvati za laku noc ako je udaljen), a ne dolaziti pijan. Molim te nemoj se podcjenivati, zasluzujes puno puno vise. 
    Znam kakav je osjecaj jer sam bila u slicnoj vezi prije i vjeruj mi ne znas dok si zatocen u takvoj vezi da te zapravo netko iskoristava… tek zapravo kad dobijes odnos kakav zasluzujes shvatis koliko si patio prije i da te taj neko NIJE VRIJEDAN!
    Voli sebe prije svega, molim te i bjezi od takvog covjeka, saljem ti veliku podrsku i zagrljaj ❤

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • LadyInes95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Od muza 😎


    Ja svog muža neću ostaviti jer ja njega mnogo volim, i znam da je u braku normalna stvar da se desavaju ovakve stvari i naj lakše  je odustati i otići. Ima on i dobrih strana, i vjerujem da bi nas beba zbližila i da bi se i on promijenio. Meni se čini da ti baš ne znaš za lojalnost.

  • LadyInes95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    regica123

    Cak bi se slozila sa SaYuRi..nemoj se ljutit, ali zbilja zasluzujes bolje od nekog koga moras moliti za odnose i ko ulazi po stranicama za upoznavanje. Mozda ti u glavi sad tako ne izgleda, ali zbilja, zbiljaaa bi ti bilo bolje bez njega. Zasto raditi bebicu s nekim tko te ne zasluzuje?? Imas 27 godina i sigurno jos imas vremena za bebu cak i uz sve probleme koje si navela…a tu je i potpomognuta oplodnja i cak umjetna oplodnja. Molim te promisli zelis li sa covjekom koji se tako ponasa prema tebi imati bebu?
    Ne zelim se nasladjivati, ali moj decko je toliko brizan da cak dok je na brodu nemam nikakve sumnje u njega, doslovno me zove svako 10 minuta i skida zvijezde s neba. Ciljaj za takvom vezom, za nekim tko ce ti svako jutro pozeljeti dobro jutro i svaku te vecer ususkati u krevet (ili barem nazvati za laku noc ako je udaljen), a ne dolaziti pijan. Molim te nemoj se podcjenivati, zasluzujes puno puno vise.
    Znam kakav je osjecaj jer sam bila u slicnoj vezi prije i vjeruj mi ne znas dok si zatocen u takvoj vezi da te zapravo netko iskoristava… tek zapravo kad dobijes odnos kakav zasluzujes shvatis koliko si patio prije i da te taj neko NIJE VRIJEDAN!
    Voli sebe prije svega, molim te i bjezi od takvog covjeka, saljem ti veliku podrsku i zagrljaj ❤


    Drago mi je da je tvoj dečko pažljiv,  moj nije baš takav ali ne znači da je loša osoba. Meni zapravo trebaju savjeti oko začeća postoji li nešto što bi mogla piti ili raditi da uvećam šanse…hvala

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    LadyInes95

    SAYuRI

    Od muza 😎

    Ja svog muža neću ostaviti jer ja njega mnogo volim, i znam da je u braku normalna stvar da se desavaju ovakve stvari i naj lakše je odustati i otići. Ima on i dobrih strana, i vjerujem da bi nas beba zbližila i da bi se i on promijenio. Meni se čini da ti baš ne znaš za lojalnost.


    A meni se cini da ti malo previse gledas sapunica i totalno si izgubila dodir sa realnoscu i najmanju lredstavu o tome sta bi dijete unijelo u takav brak, ne , necete se zbliziti vjeruj. I molim te reci mi da nisi cuvala nevinost za brak. U sapunicama barem znas sta te ceka i gledas na vlastitu odgovornost, kod ovakvih muskaraca vrlo cesto zivis uvjerenju da ces ga bas ti promijeniti a tek kasnije saznas da si u klasicnom Hickokovom filmu.  Nemoj se ljutiti ali kad vidim da neko forsira djecu jer ce to kao popraviti stvar mozak mi se izlije u cipelu. Nece. I ne treba. Ne donose se djeca na svijet zbog toga. U tvoj slucaju nije najlakse odustati nego je to najpametnjje. Mlada si, kad si vec lojalna budi sebi lojalna. On se nece promijeniti a ti ces propasti ko hrvatski kreditni rejting ako ostanes sa govnetom koji u tebi ne vidi ljudsko bice i partnericu nego prokulicu koja mu pazi roditelje dok ga nema, i cisti i pere usrane gace… samo izvoli…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Artemida1990

    Artemida1990

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Iskreno ne znam kakav savjet si ocekivala, ovo sto su cure rekle je sve na mjestu. A uz to ne ispunjavate osnovni preduvjet da bi ostvarili trudnocu, a to su redoviti odnosi,  jer kako kazes cesto ga nema, a i kad ga ima on nema zelju.
    Ne znam kakvu bi tocno obradu mogla uciniti bez ginekologa, ali obzirom na dg koje vec imas ne vidim razlog zasto se ne javiti ginekologu.
    Ono sto mozes je pokusati pratiti ovulaciju lh trakicama. 

    32🙋‍♀️🙋‍♂️
    26.2. ➕️ 30.4 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    LadyInes95

    E ovako pozdrav svima ženama i trebala bi iskrena mišljenja i savjete posto sam postala pomalo očajna. Muž je pomorac i često nije tu pa samim tim nam je rad na bebi otežan. Situacija kod mene je malo teža trudimo se već 2 godine. Ja 27g on 36g, imam Pcos, Hashimoto , odstranjen jedan jajnik i jajovod. Ciklusi 40-45dana. Ne znam nikako kad su ti plodni dani. Problem je što on nema nikakvu seksualnu želju, moram ga doslovce moliti za odnos. Živimo sa njegovima i uvijek izgovor da su oni blizu. Velika je ljenčina kad ne radi noge u zrak i daljinski. Pokušala sam razgovarati da on uradi neke nalaze tipa spremio gram jer nam ne ide iz bekog razloga a neće ni da čuje jer do njega nije sigurno jer ima dijete iz prvog braka. Vidim da ulazi po stranicama za upoznavanje i izlazi sa društvom i često dođe malo pripit pa mi govori kako sam ja kriva što nemamo bebu. Kaže da mu ja radim stres i da zato nema želju odnosem i onda imamo problem i sa njegovom erekcijom. Ja bi volila još neke pretrage da uradim da vidim šta je problem, muž se ne slaže da treba da previše tražim uzroke kao sudbina je sudbina. Ako trebamo imati dijete imat ćemo ga. On ima dijete i nije mu toliko stalo a meni je dijete smisao života. Njemu je ok i da nemamo djecu a ja ne želim taj život. Koje pretrage mogu uraditi bez ginekologa? Čitala sam za plodnost sluz ali ja to imam više puta tokom mjeseca. Treba mi neki konstruktivno savjet ,odakle da krenem? Hvala svakome…


    Bjezi od takvog covjeka dok mozes..

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    LadyInes95

    regica123

    Cak bi se slozila sa SaYuRi..nemoj se ljutit, ali zbilja zasluzujes bolje od nekog koga moras moliti za odnose i ko ulazi po stranicama za upoznavanje. Mozda ti u glavi sad tako ne izgleda, ali zbilja, zbiljaaa bi ti bilo bolje bez njega. Zasto raditi bebicu s nekim tko te ne zasluzuje?? Imas 27 godina i sigurno jos imas vremena za bebu cak i uz sve probleme koje si navela…a tu je i potpomognuta oplodnja i cak umjetna oplodnja. Molim te promisli zelis li sa covjekom koji se tako ponasa prema tebi imati bebu?
    Ne zelim se nasladjivati, ali moj decko je toliko brizan da cak dok je na brodu nemam nikakve sumnje u njega, doslovno me zove svako 10 minuta i skida zvijezde s neba. Ciljaj za takvom vezom, za nekim tko ce ti svako jutro pozeljeti dobro jutro i svaku te vecer ususkati u krevet (ili barem nazvati za laku noc ako je udaljen), a ne dolaziti pijan. Molim te nemoj se podcjenivati, zasluzujes puno puno vise.
    Znam kakav je osjecaj jer sam bila u slicnoj vezi prije i vjeruj mi ne znas dok si zatocen u takvoj vezi da te zapravo netko iskoristava… tek zapravo kad dobijes odnos kakav zasluzujes shvatis koliko si patio prije i da te taj neko NIJE VRIJEDAN!
    Voli sebe prije svega, molim te i bjezi od takvog covjeka, saljem ti veliku podrsku i zagrljaj ❤

    Drago mi je da je tvoj dečko pažljiv, moj nije baš takav ali ne znači da je loša osoba. Meni zapravo trebaju savjeti oko začeća postoji li nešto što bi mogla piti ili raditi da uvećam šanse…hvala


    Ne mora bit losa osoba da nije za tebe. Tu je jos i velika razlika u godinama koja isto moze predstavljati problem, poslije jos i vise nego sad. Nekako mislim da toliko zelis zatrudniti iz krivih razloga, iz razloga sto mislis da ce ti to spasiti brak i slicno, ali ne, nece, biti ce jos gore. Ti njega puno volis ili on manipulira tobom da ti mislis da ga volis? Imala sam takvu vezu gdje sam trazila opravdanja sama sebi uz onu najcescu “nije on losa osoba ako…”, ali zapravo bio je los za mene kao sto je ocito tvoj za tebe.
    Prije svega, netko ko je pravi muz za tebe vidio bi koliko ti je stalo do bebe i skupa s tobom drzeci te za ruku isao na pretrage, kupovao lh trakice i vrebao onaj test za trudnocu moleci se svaki dan dan na njemu bude +, imao odnose sto cesce, odradio sve testove na svojoj stranu… vjeruj mi uz pravog partnera zatrudnila bi vrlo brzo, ali on nije za tebe i stvarno se nadam da ces to shvatit.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Tinchy09

    Tinchy09

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Ajme koliko “red flagova”..  Zao mi je ali cure su ti dobro rekle i potpisujem svaku rijec. Nije uopce stvar u tome znamo li ili ne znamo za lojalnost 😬🙄 i jel on dobra osoba ili ne.
    I sama sam rastavljena, nakon 4god braka bez djece (iz vise razloga, nevazno je) i sad imam partnera koji je upravo kakvog je regica opisala. Zajedno pratimo, pije dodatke prehrani da poboljsa mogucnost zaceca, ja pijem dodatke prehrani, pratimo LH trakice i jedva cekamo da nam se ostvari zelja 😁
    Tvome se neda ni uci u spolni odnos s tobom, mislis li da ce pristati na spermiogram ili ostale pretrage?? 
    No da.. zao mi je ali po napisanome, ne cijeni te nimalo. Djetetom ga NECES promijeniti, bit ce samo gore 🙄… 
    ..takoder i znam da te sad zaboli sto mi pisemo i da ti mislis da znas najbolje za sebe jer ga ti poznajes. 
    I ja sam tako mislila. 
    Ja sam progledala nakon nekog vremena i sad vidim koliko sam slijepa bila. A sada sam sretnija no ikad 🥰🥰

    🙋🏻‍♀️ 30
    ➕️ 23.04.'23 🥰🤍🌈
    7+0 kuca ❤️🥰
    OTP 02.01.2024. Curica 🎀 A 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.