Prilagodba na vrtić

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pea

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pčelica hvala  ti na savjetu, pričekat ćemo još koji tjedan i nadam se da će se moj Luka smirit.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nemožete očekivat od djeteta da se prilagodi za 2 il 3 dana i na nove tete  i na to da nema mame i tate. S većom je bilo cijeli prvi mjesec problema i vrištanja u autu i svašta. Al u vrtiću je bila ok.
    Manja je sad krenula i u biti je puo bolja ode veće seke jedino kaj nije htjela 2 tjedna jest u vrtiću.  Al sad je i to krenulo, tak da ono

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Slazem se s Misshom, prilagodba na vrtic je proes koji traje. Na suze i protestiranje se trebamo pripremiti, oni dodju kad tad. Nema tog djeteta koje ce se prilagoditi za 2-3 dana, a i ovih 2-3 tjedna vecini njih nije dovoljno. Kod nekih taj proces zna potrajati mjesecima… Nazalost!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Proud Momy kako je kod vas? Jel već ostaje na spavanju?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo jos uvijek dobro napredujemo. Jos ne ostaje na spavanju, postupno produzujemo vrijeme, ugl negdje u petak bi trebao ostati na spavanju. Nama se ne zuri, pa pokusavamo full postupno to odraditi. Malac za sada odlicno reagira. Jos uvijek smo bez prolivene suze :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dobro, super što to ide laganini dan za danom, treba i njima vremena. Voli li se družiti s djecom, kako ti papa, nosi pelene? Znam da smo već pričale nešto o skidanju, ali sam se pogubila… Jel ti pokušava ispričati doživljaje?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    renata


    Dobro, super što to ide laganini dan za danom, treba i njima vremena. Voli li se družiti s djecom, kako ti papa, nosi pelene? Znam da smo već pričale nešto o skidanju, ali sam se pogubila… Jel ti pokušava ispričati doživljaje?

    Obozava drugu djecu. Sto se jela tice, recimo doma nema sanse da bi uzeo u ruku komad jabuke i jeo, primi i baci na pod ko da mu se gadi. A u vrticu primi i jede bez bada. Jos je dosta nesamostalan sto se tice jela, ali zeli sam jesti i jako se trudi al jos uvijek najmanje toga zsvrsi u ustima. Tako da ono, hrane se tukama i nogama. Pelenu jos nismo skinuli, jos smo u savladavanju toga za sto uopce sluzi tuta. :-)
    A prica jos uvijek jako slabo, brblja neki svoj jezik, pa ako mi i pokusa prepricat ja ga doista ne razumijem.
    Najnovija naucena rijec je ato (auto) i kako ide auto? Brm brm :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dobro, polako sve u svoje vrijeme! Ima vremena i naučiti biti samostalan, i za pelene i za govor, ma za sve! Vidjet ćeš kako će i brže progovoriti jer će se u novoj okolini morati izboriti, morat će reći ja hoću još papati. moram piškiti, hoću piti, začas će sve naučiti. Glavno da sve ide svojim tokom lagano i prema uzrastu i dobi djeteta. Vidjet ćeš bit ćeš ful zadovoljna što ide u vrtić.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    I naša manja je sad 1.9. krenula u vrtić i bilo je puno bolje sad s njom nego s većom koja je imala skoro 3 godine kad je krenula. Ona sad u jutro već sama uzima torbu svoju i maše papa i djeli puse kad velim da idemo u vrtić D Jedino kaj malo lošije spava noću, ali i zubići su sad malo išli, pa se valjda sve skupa poklopilo

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sutra ostaje na rucku prvi put! Predvidjam hrpu prljave odjece nakon toga… :-) Uglavnom drzite fige :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.