Preveliki trbuh u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    MarinaMery


    Ne brini ništa. Glavno da je tebi i bebici dobro. :)  Ja sam trudna 20 tjedana i udebljala sam se 6kg. Glukozu sam mjerila sa 6 tjedana trudnoće i bila je 5,6.

    zanima me šta ti je na 5,6 rekao doktor…to je povišen šećer…ja sam imala 5,1 i odmah dijagnoza gest.dijabetes…radila profile i bili savršeni al svejedno ce me cijelu trudnoću držati pod povećalom 

    [lilypie.com]

  • Avatar MarinaMery

    MarinaMery

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    pikica


    MarinaMery


    Ne brini ništa. Glavno da je tebi i bebici dobro. :)  Ja sam trudna 20 tjedana i udebljala sam se 6kg. Glukozu sam mjerila sa 6 tjedana trudnoće i bila je 5,6.
    zanima me šta ti je na 5,6 rekao doktor…to je povišen šećer…ja sam imala 5,1 i odmah dijagnoza gest.dijabetes…radila profile i bili savršeni al svejedno ce me cijelu trudnoću držati pod povećalom 

    Ništa mi nije rekla, ali u knjižici mi piše gest.dijeta 1800kcal.

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Kako vam mjere trbuh?meni piše 24,sad ne znam što to znači,nisu mi rekli ništa.

    Andrea

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Deja


    Kako vam mjere trbuh?meni piše 24,sad ne znam što to znači,nisu mi rekli ništa.

    meni ga nitko nikad nije mjerio.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ni meni…

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Meni ni u jednoj trudnoći nijedan doktor nije spominjao veličinu trbuha, a u drugoj mi je stvarno bio ogroman. I sad u ovoj trudnoći sa 21 tjednom mi je isto velik, a to mi svi oko mene stalno daju do znanja, ali doktor nijednom nije komentirao trbuh. I ni u jednoj trudnoći nisam radila taj OGTT i prvi put sam za to čula od vas na forumu- a ovo mi je treća trudnoća i prvu i drugu mi je vodio doktor u Zagrebu, pa sam onda prešla u Viroviticu. Uglavnom prvi put čujem da veličina trbuha ima veze sa dijabetesom kod trudnica. Šta ti doktori još neće smislit? I meni je glupost što nas važu obučene, u čizmama i popodne nakon što smo pune vode i poslije ručka i onda prigovaraju da smo dobile puno kila. A meni se kilaža na mojoj vagi mjerena ujutro odmah nakon ustajanja i bez odjeće i mjerena kod njih obučena razlikuje uvijek za 2 kg.

    [lilypie.com]

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ja nemam prevelik trbuh,čak sam 9 kg izgubila,no od početka vodim trudnoću u bolnici i oni u bolnici na svakom pregledu mjere trbuh.Moj doktor mi nikad prije nije mjerio trbuh.A mama mi kaže da se tako prije kontrolirala trudnoća kad nije bilo ultrazvuka.

    Andrea

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    meni nikad ga mjerili. uz to svi mi kažu da imam jako mali stomak za trudnicu u 30 tt.
    još u zimskoj jakni kao da Ni nisam trudnica…hehe

  • Avatar Johanna

    Johanna

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ja sam u 24. tt i isto imam veliki stomak. Do sada sam isla kod 3 razlicita doktora i isto su mi svi govorili kako je velik stomak i da je velika beba za taj period,zadnji put prije mjesec dana babica se sokirala kada je pipala stomak, kao visoko je beba vec i velika je..
    Ali me nisu ni na kakve pretrage slali,niti mi je spominjan secer..kontrolisali su mi zadnji put u 9 tt i bio mi je cak nizak i to je to..

    Mamina i tatina princeza..13.05.2015. <3

  • AngieMarrie

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ja sutra idem kod drugog doktora na pregled i UZV. Baš me zanima kaj će mi on reći u vezi veličine trbuha… ipak je dobro čuti i drugo mišljenje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.