Preveliki trbuh u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Meni isto nisu mjerili trbuh, ja mislim da mi i nije strašno velik, štoviše svi mi govore da mi nije velik, trudna sam 26 tt. Samo moja svekrva misli da imam veliki stomak, pitala me hoću li imati blizance! 

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Ja sam danas točno 18+3. Trbuh mi se vidi već mjesec dana. Dobro, bilo je podloge i od prije, sve mi se primalo za trbuh. Inače, zatrudnila sam sam sa 54 kg, sad imam 57. Moj trbuh je sada cijeli okrugao i više i niže tak da mislim da je to više od papanja nego od bebe, ali ne znam… Dr. mi ništa nije rekla do sad. I ne stanem više u svoje hlače već nosim trenirke, tajice i trudničke.

    [lilypie.com]

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Meni je moj trbuh mali,trudna sam 32 tjedna i nedavno sam srela trudnicu,trudnu koliko i ja i izgleda kao da ce roditi za par dana..

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja imam loptu. Evo sad u 33. tjednu imam pravu loptu. Svi mi se smiju. Ono trbusi su duzi, uzi, kraci, siri meni izgleda kao da sam progutala kosarkasku loptu… Kugla. Čak i sama sebi smijesno izgledam. Imam sise, guzicu, noge, ruke i okrugli stomak kao da sam lik iz crtica. 

  • Avatar saabby

    saabby

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    ja sam i inace jaca i imam trbuh veliki jer mi se od prve trudnoce sve prima na taj trbuh.
    kad sam bila drugi puta trudna imala sam cijelu trudnocu ooooogroooman trbuh (a i v eliku bebu) da su svi mislili da nosim blizance.
    a kad sam dosla rodit dr su se kladili kolko ce beba biti velika s obzirom na moj trbuh

    sad sam evo treci puta trudna prije trudnoce sam skinula 10 kg i sad u trudnoci jos 5 ali mi je trbuh ostao isti.   trudna sam 3mj a izgleda kao da sam 6 ili 7.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Mene svi pitaju jel već trebam rodit? A meni trbuh baš izgleda sexi za razliku od prve dvije trudnoće kad sam bila sva široka, sad mi isto trbuh izgleda ko lopta. I izgleda da kod mene ima veze šta nosim jer sam prve dvije trudnoće rodila cure, a sad nosim dečka. A idu mi na živce ti komentari- uuuuu kak si već velika!!! A ja tek na pola!! Ma bitno mi je da moj malac raste, a sve te zločeste babe nek bolje pogledaju sebe!!!  Ja se tješim da mi je ovo treća trudnoća pa sam zato velika od početka!

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja bi sve te komentatore ,,velik ti je trbuh,, mali ti je trbuh,, nabila…. Koliko ljudi pokusava imati dijete i ne moze i onda umjesto da budes smiren i zadovoljan i rastes kako rastes moras se zamarat s glupostima tipa velicina trbuha, kilaža i ostale nebitne gluposti. I ja nekad zaboravim na to da budem zahvalna i stalno nesto kukam i onda mi bude zao kad se podsjetim kako zapravo imam srece…

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Loreen slažem se s tobom, bitno da smo mi i naše bebice zdrave! Ja nikad nisam bila osjetljiva na tuđe komentare, ali sad me u trudnoći hormoni oprali pa sam osjetljiva na sve!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar jelena39

    jelena39

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dojam velicine trbuha ovisi i o zeni koja ga nosi. Ja sam visoka 180cm, u prvu trudnocu san usla sa 90 kg i u 9 mj su me svi pitali gdje mi to dijete stoji jer se stomak od sveg ostalog nije ni primjecivao. Jedina ispravna mjera velicine trbuha je okomito od pubicne kosti preko pupka do vrha maternice. Ta mjera u cm otprilike pokazuje trajanje trudnoce u tt (npr 30 cm otprilike 30tt). Veca odstupanja od toga moze pokazati na sto obratiti paznju kod pregleda ali treba znati pravilno izmjeriti, tek sa znate da same sebi ne stvarate nepotrebnu paniku

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Meni ginekolog ispipa trbuh izvana ali nije nikad ga mjerio ničim… Gore opipa rukom dokud mi se valjda sve popelo i dole dokud se spustilo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.