Prenošena trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    To se vjerovatno promijenilo od kada sam ja rodila prvo.Meni su curku inducirali u 42+1.

  • ineska2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    evo danas pregled, i dalje zatvorena, ctg uredan, plodne vode dovoljno i bistra je.. rekao mi doktor da bi me pustio do kraja ovog tjedna ako nalazi budu u redu (svaki drugi dan), a onda ćemo se dogovoriti za dalje tako da pretpostavljam da će isto indukcija ići kad napunim 42, to pada u subotu..  

    a stvarno se nadam da će nešto krenuti samo.. em sam ja nestrpljiva, em bi mi stvarno bilo draže da barem počne prirodno 


  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    bobica


    Nama su rekli na tečaju u Petrovoj da induciraju porod na 41+4.

    meni su prvi porod u Petrovoj inducirali 41+2 , , sad sam ponova trudna 39+3 u petak je termin , otvorena 2 prsta i ništa se ne događa, voljela bi prirodno bez gela dripa, bušenja vodenajka, ovaj put cu probati cekati…. sretno mamice

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.