Pranje zubi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • wcuahtvlmi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    redovito peremo zube, obavezno navečer i ujutro, i kad nešto zapne pa žulja….i to naš uskoro četverogodišnjak radi sam a ponekad malo mama prekontrolira. odradili uspješno prvi posjet teti zubarki sve pet   al zato mali 13mjesečni braco zeza. ima 16 zubi i neželi otvorit usta, ni pokazat zubiće, uz silnu animaciju i potporu brace jedva da uspijemo nešto napravit al zato obožava pojest kaladont….
    .

  • Avatar dzec

    dzec

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moj trogodišnjak je počeo prati zube jedva.sad smo ušli u rutinu i svaki put kad operemo zube gleda u ogledalo kakvi su zubi. bilo je borbe,plakanja,svašta.pa sam kupila 3 četkice ,sve dok nije vidio sestričnu i bratića koji su spavali kod nas kako peru i ispiru. pogotovo ispiranje.

  • Avatar dzec

    dzec

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A mlađem sinu 11mj. smo uzeli već sa 7mj.četkicu gumenu jer je imao već 8 zubića.on trenutnno  samo žvače četkicu.mama popravi ali uglavnom imamo rutinu i ne smeta mu.dok se stariji jakko bunio i opirao.

  • sanja.vg

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Luka ima 2 i pol godine. Peremo zubice iako on to dozivljava jos kao igru. Zna reci da mora oprati zubice inace ce ih morati kod zubara popraviti .Ponekad odbija,ali pokusavamo mu objasniti sve kroz razgovor i igru.Vidi redovito mamu i tatu kako peru zube,pa tako i on nas oponasa.

  • mm2208

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moja curka ima nepune 3 godine i peremo zubice svaki dan, ali ponekad joj je tako tesko da samo otvori usta i kaze ti mi mama operi jer joj i inace ja svaki put popravim poslije nje…

  • korny77

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja cura ima 3 i pol god.
    Ne voli baš prati zubiće.Pere ih sama i moram ju uvijek tjerati da još malo duže četka zubiće jer bi ona to na brzinu.I nikako joj objasniti kako da ispere…više proguta.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-slikovnicu-zubic-vila-1672 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Zubić vila’ u izdanju Naša djeca d.o.o. su renata, Mama i Janka, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kako kod vašeg djeteta izgleda pranje zubića, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.