Pranje zubi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Peremo zubiće svaki dan, prvo mama detaljno opere i izriba onda bebolino sam ispire i još pere kroz igru. Jako je detaljan kaj se toga tiče i ne želi iz kuće izaći dok ne opere ih, ima 2,3 godine. Baš sam ponosna kaj je zainteresiran i kaj se ne buni nego voli zubiće prati, a k tome voli slikovnice i sav je u čitanju pogotovo prije spavanja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • zrinka.11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    moja djevojčica  čim vidi četkicu odmah kaže “pjati zube” ,stara je 20 mjeseci. Još nismo pokušali prati zube sa pastom, nego je pustim da sama istražuje kako to  s četkicom u ustima,naravno uz moju prisutnost

  • Mama15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam kćerkicu od 5. godina i sinčića od 15. mjeseci. ona uživa u pranju zubića i zna ih prati dva-tri do 10-ak puta na dan, njoj je to kako ona kaže baš “FORA”. Upravo danas smo išli zubaru jer su još počeli rasti trajni zubići, a mliječni  se još drže i moram priznati da je to super hrabro izdržala, teta doktorica joj je dala njezine zubiće da joj Zubić Vila može doći i ostaviti dar. Najviše voli prati zube kad je brat promatra, dok on s druge strane  uživa kad  se njoj usta zapjene pa se oboje smiju–neprocjenjivo;), 
    i tako kroz igru i on stavlja četkicu u usta, ali se više igra 

  • mima13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Peremo zube svaki dan zajedno. Malo kroz igru, s tim da joj je ispiranje zubi najzabavnije! Ima 4,5 godine i učestalo priča o zubić vili i svako malo gleda pod jastuk!

  • coloda

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mom šestogodišnjaku je nekidan ispao zub i oduševljen je pričama o zubić vili, pa bi ga slikovnica, a posebno vrećica za zubiće posebno razveselila. Također i naš mali braco, dok pere zube stalno provjerava klima li se i njemu koji zubić:) Zube peremo svi skupa, svaki dan:)))

  • Avatar ANKA4

    ANKA4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja curica ima 4god. i obozava prati zubice svako malo ispituje jel su mi prljavi i jel ih treba prati,peremo ih zajedno kroz igru,isto tako voli slusati pricu o zubic vili i stalno ispituje kada ce joj ispati zubic da ju posjeti zubic vila.

  • Bianca

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Mališa ima 9,5 mjeseci i zasad je njegovo pranje zubića čista igra, masiranje desi i najvažnije - stjecanje navike pranja. Sviđa mu se šarenilo četkice, hladna voda na desnima, guma koja prolazi preko desni i smiješno je kako svaki put kad prolazimo kraj wc-a ‘mlatara’ rukama i nogama u veselju da idemo pred ogledalo kad će moći gnjaviti četkicu koju mu redovito treba doslovno otimati iz ruke. Polako, ali sigurno stječemo naviku pranja zubića jer se vodimo onom da je lakše spriječiti nego liječiti.

  • Avatar Pumukl12345678

    Pumukl12345678

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja Laura mala,
    od prije pola godine zube početi je prala.
    Sada će joj 2 godine biti,
    a nikako da se pranja zubića zasiti.
    Pozitivan je to trend koji treba pratit uz Vašu knjigu u i dalje u stilu
    s toga nama pošaljite obavezno za puno veselja uz pranje zubića i knjigu zubić vilu.

    SM

  • Avatar Petra10

    Petra10

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj David pere zubiće od kada mu je izašao prvi zubić. Najprije se samo igrao sa svojom četkicom i grickao ju a danas kada ima 2 i pol godine zna i sam da je prvo što u jutro radimo pranje zubića. Još je uvijek nespretan pri pranju zubića ali pustim ga da on sam pokuša oprati a pred kraj se malo zamijenimo i on “pere” mami zube, a mama njemu. Voli biti lijep i nakon pranja obavezno se nasmije sam sebi u ogledalo da vidi kako ima lijepe bijele zubiće.  :)

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Starije seke od 10g i 7g ,obožavaju prati svoje zube i peru ih više puta dnevno   ,rezultat tome savršeno zdravi mliječni zubi,doktor nas svaki put pohvali na kontroli kako su im zubi lijepi i uvijek dobiju balon na dar od njega.Sa najstarijom curom morali smo ići čak na vađenje mliječnih zubića jer su trajni počeli rasti a ovi nisu ispadali,srednjoj su ispale jedinice gornje i donje ,s tim da su joj donji počeli rasti trajni pa sad još češće ih pere da joj budu duže zdravi . A najmlađoj ,sad 10 mj staroj izbijaju upravo gornji zubići,donji su joj izašli ,ali svoju četkicu ipak već ima ,iako još ne zna za šta služi ,žvakati ju jako voli i uvijek je ljutnja i bijes kad mama hoće četkicu uzeti,jer svoje ne da ,ali na kraju popusti i da ali zine kao ptić i čeka da joj trljam njena bisera dva 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.